КАВА З КОРИЦЕЮ В ЧЕТВЕР: ЩО ЗА ТРЕНД

0

У світі соціальних мереж, зокрема на платформі TikTok, постійно з’являються нові тренди, які миттєво завойовують популярність серед користувачів. Одним з останніх хітів стало пити каву з корицею щочетверга.  Мовляв, це допоможе притягнути гроші та покращити фінансове становище.

Практика пити каву з корицею для отримання грошей існує не один десяток років. В інтернеті ходять рецепти “грошової” кави ще з 2007 року. Чому саме в четвер? Бо з точки зору енергетики, це грошовий день.

Один із варіантів приготування  “грошового” напою полягає у тому, щоб вранці в четвер заварити улюблену каву або придбати. Потім додайте невелику кількість кориці, приблизно чверть чайної ложки. А потім потрібно промовити афірмацію: “як кориця додає смаку моїй каві, так і гроші поповнюють мій гаманець”.

Звісно, не варто перекладати усю відповідальність на каву з корицею. Щоб у вашому житті завжди було достатньо фінансів, важливо працювати та навчитися правильно керувати й розпоряджатися фінансами. Але кава з корицею в четвер може стати класною традицією для зустрічі друзями.

Багато відео, які знімають в ТікТок про каву з корицею в четвер — жартівливі. Для вашого настрою, пропонуємо переглянути декілька з них:

@hardovaaa @Taniia | Browss Lviiv #кавазкорицею #робота #жиза #rek #переписка ♬ orijinal ses – ❤️_❤️

@volodza #stitch с @твій таролог❤️ ♬ оригинальный звук – volodza

@stasia.nk А ви пʼєте каву з корицею по четвергам?)☕️ #буднібариста #кава #кавярня #баріста #нароботі #люблюсвоюроботу #кавамоєвсе #кавазкорицею #грошовийчетвер ♬ оригінальний звук – ohmysofiaaaa

@areal_02 #кава#четверг#ранок#грошовийчетверг#кавазкорицею ♬ оригінальний звук – areal_02

@diana_msnk Чи п‘єте ви каву з корицею по чт?) #кавазкорицею #кофескорицей #грошовийритуал #денежныйритуал #самопізнання #пізнатисебе #нлп #рекомендація ♬ Vlog – Soft boy

Share.

Leave A Reply