Humber Hawk 1947 – британський яструб

0

Про такі машини говорять — автомобіль із душею, а ще — зі стилем та харизмою. Humber Hawk 1947 року — унікальний гість на дорогах не тільки України, а й Європи. Марка «Humber» — дітище британського автодрому, тепер майже невідома широкому загалу. Воно й не дивно, адже це не розкішний «Ролс-Ройс» чи пафосний «Бентлі». Humber створював солідні автомобілі для забезпечених джентльменів, однак не дожив до наших днів, а зійшов з автосцени ще в 60-х роках минулого століття. Цей факт не завадив йому стати справжньою класикою.


«Британський яструб» — а саме так перекладається з англійської назва моделі — сімейна реліквія Юліана Мороза. Вона дісталася йому від батька, який майже 15 років тому придбав її в Криму. Як вона туди потрапила та звідки — деталі біографії саме цього підданого Британської королеви загубилися поміж сторінок історії. Достеменно відомо, що про нього дбали, тож відновлювати його з нуля не довелося. Ще тоді його пристосували до їзди на наших дорогах — змінивши розташування керма. Далі довгих 10 років «яструб» чекав свого часу в гаражі, поки новий власник не вирішив докласти рук та довести його до блиску. Як з усіма ретро-автомобілями, найбільша проблема з цим британцем — запчастини, запчастини й ще раз запчастини. Але як жартує Юліан, і її можна вирішити — вклавши певну суму.

«А ще відновлення старої техніки потребує чимало часу та наполегливості. Щоби надати машині довершеного вигляду, повністю оновив салон, знайшов нові колеса та хромовані деталі. Зараз авто повністю на ходу», — розповідає любитель ретро-старовини.

Для Юліана цей автомобіль — задоволення, на якому з радістю виїжджає погожими вихідними. «Яструб» одразу опиняється в центрі уваги та загального захвату. Не закохатися в цього достойного джентльмена з першого погляду справді важко. Йому хочеться відповідати — надіти довгу сукню, вирушити на світський прийом та бодай на якийсь час зануритись у зовсім іншу епоху.

Share.

Leave A Reply