«Голос країни-12» допомагатиме українським захисникам та збиратиме 3 млн гривень на засоби аеророзвідки

0

Улюблений проєкт мільйонів українців повертається задля того, щоб нагадати про силу, волю й талант українського народу.

У проєкті буде присутня й потужна благодійна складова, націлена на підтримку українських захисників. Метою є забезпечити залізними пташками цілу бригаду на передовій.

«Сьогодні всі ми маємо одну мету, одну мрію це наша спільна перемога, і повернення «Голосу країни» нова можливість надихнути українців та допомогти нашим воїнам», говорить народний тренер Андрій Мацола.

“Голос країни” разом з Dobro.UA та Фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» оголошує благодійну ініціативу під назвою “Твій Голос на аерозасоби для розвідки”.  Його метою стане збір 3 млн гривень на важливу закупку для  цілої бригади на передову – квадрокоптера Matrice 300 RTK та 17 малогабаритних дронів DJI Mavic 3 Fly More Combo. Такі залізні пташки допоможуть нашим воїнам бути ще більш ефективними, влучно і вчасно відстежувати небезпеку і планувати дії для звільнення України.

Відсьогодні кожний охочий може долучитись до благодійного збору, зробивши внесок на платформі онлайн за посиланням або відправивши SMS на благодійний номер 88007. Вартість однієї благодійної пожертви у вигляді SMS становить 10 гривень. Всі гроші підуть на аерозасоби. Тисячі SMS-голосів зможуть стати гучною народною підтримкою ЗСУ.

Усі деталі за посиланням на онлайн-платформу Dobro.UA – https://dobro.ua/project/goloskrainy

Нагадаємо, через повномасштабне вторгнення росії на територію України трансляція “Голосу країни-12” перервалась на 5 епізоді сліпих прослуховувань. Яких змін зазнає 12 сезон вокального проєкту на наступних етапах  – повідомлять вже незабаром. Наразі відомо, що слоган дванадцятого сезону трансформувався у потужний меседж «Так звучить найспівочіша нація світу».

«Голос країни» стане першим великим вокальним проєктом, який повернеться на екрани після початку війни. Вже 2 жовтня о 21:00 на телеканалі ТЕТ покажуть продовження 12 сезону наймасштабнішого музичного проєкту «Голос країни».

Share.

Leave A Reply