Добірка фільмів грудня 2022

0

Пропонуємо ознайомитись з найцікавішими релізами грудня!

«Все завжди і водночас»

Жанр: фантастика, бойовик, пригоди
Дата прем’єри: 1 грудня
Де подивитися: кінотеатри

Широкий прокат цього фільму відбувся ще наприкінці березня.

Сюжет розповідає про жінку Евелін Ван, у якої купа життєвих проблем, причину яких вона не розуміє. Одного разу вона дізнається, що існує безліч паралельних світів, де її життя склалося успішніше, але всім їм загрожує таємниче зло. Двійник її чоловіка з іншого світу запевняє Евелін, що саме їй під силу захистити весь мультивсесвіт.

«Люта нічка»

Жанр: різдвяний бойовик, чорна комедія
Дата прем’єри: 1 грудня
Де подивитися: кінотеатри

Команда жорстоких найманців вирішує взяти в заручники родину багатіїв у святвечір. Коли здавалося, що допомоги чекати вже немає звідки, у ситуацію втручається Санта Клаус. Бо кому ж, як не йому рятувати Різдво?

Koza Ностра. Мама їде

Жанр: комедія
Дата прем’єри: 1 грудня
Де подивитися:кінотеатри

Комедія спільного виробництва України та Італії. Знімальний процес проходив у Карпатах, на Сицилії та на околицях Риму. Задля ролі Ірма Вітовська вивчила італійську на рівні, достатньому для того, щоб в оригінальному озвучуванні її голос залишився без дубляжу.

Сюжет. Головна героїня фільму Влада Коза продає свій дім у Карпатах та летить до сонячної Сицилії, щоб жити з донькою та допомагати в догляді за онуком. Та виявляється, приїзду мами ніхто не чекав…Влада випадково опиняється на віллі колись могутнього італійського мафіозі дона Фредо.

«Вищий пілотаж»

Жанр: військова драма
Дата прем’єри: 1 грудня
Де подивитися: кінотеатри

Ця розповідь заснована на реальних подіях, що відбулися під час Корейської війни й були описані у книзі американського письменника та військового історика Адама Макоса. Пілоти ВМС США Том Гарднер та Джес Браун були друзями. Та коли один з них під час бойового вильоту змушений виконати аварійне приземлення на ворожій території, другий намагається врятувати бойового товариша за будь-яку ціну.

«Аватар: Шлях води» 

Жанр: фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
Дата прем’єри: 15 грудня
Де подивитися: кінотеатри

Продовження розповіді про долю народу на’ві, нового лідера місцевих кланів Джейка Саллі в тілі «аватара» і його супутниці Нейтірі. Дія фільму відбуватиметься на Пандорі. Земляни повернуться на Пандору, щоб захопити її, і на’ві знову повинні будуть захищати свою планету, цього разу від цілої армії людей. Також, за словами режисера, практично всі дії сиквелу будуть відбуватися під водою, в океані Пандори.

«Вітні: Я хочу танцювати з кимось» 

Жанр: біографічна музична драма
Дата прем’єри: 22 грудня
Де подивитися: кінотеатри

Захопливий байопік про легендарну Вітні Г’юстон від творців фільму «Богемна рапсодія»! Історія життя та успіху однієї з найвідоміших співачок сучасності! Увесь її шлях — це любов та боротьба.

«Ножі наголо: Скляна цибуля» 

Жанр: детектив, кримінальна комедія
Дата прем’єри: 23 грудня
Де подивитися: Netflix

Як і в минулому фільмі, в центрі фільму опиниться детектив Бенуа Бланк у виконанні Денієла Крейґа (серія фільмів про Джеймса Бонда, “Удача Лохана”, “Дівчина з татуюванням дракона”). Він і буде єдиним персонажем з попереднього фільму.

Цього разу ексцентричний детектив вирушить у подорож до Греції, де на нього чекає розв’язання ще однієї таємниці за участю дуже колоритних персонажів.

«Білий шум» 

Жанр: апокаліптична чорна комедія
Дата прем’єри: 30 грудня
Де подивитися: Netflix

Художній фільм режисера Ноа Баумбаха за однойменним сатиричним романом Дона Делілло 1985 року.

Джек Гледні, професор, який вивчає Адольфа Гітлера у вигаданому «Коледжі на пагорбі», одружений з Бабеттою і виховує чотирьох дітей-підлітків, розривається на частини внаслідок «повітряної токсичної події» — катастрофічної залізничної аварії, яка обрушує хімічні відходи на його місто.

Share.

Leave A Reply