Apple Event: що покажуть на презентації 15 вересня

0

Сьогодні ввечері, 15 вересня, о 20:00 за київським часом відбудеться презентація новинок Apple Event, повідомляє Сьогодні.Lifestyle. Компанія традиційно тримає в секреті те, що буде показано на заході, який цієї осені відбудеться без “живої” аудиторії і пройде в онлайновому форматі через безперервну пандемію коронавірусу. 

Вереснева презентація Apple, яка відбудеться під слоганом Time Flies (“Час летить”), покликана показати кілька важливих продуктів. Але, як повідомляє журналіст з Bloomberg і видання MyDrivers, осіння подія від Apple буде не схожою на минулі презентації компанії. Передусім тому, що вона, ймовірно, пройде без показу iPhone 12, тому що він “не готовий”. Звичайно, це чутки, але від досить достовірних джерел.

Уже понад 10 років Apple проводить “особливий захід” у вересні, починаючи свій сезон c представлення нових пристроїв якраз в акурат до настання найважливішого сезону святкових покупок. Щоразу вересень дивує нас новітнім модельним рядом iPhone. Але з роками в портфоліо компанії почало з’являтися все більше категорій товарів, таких як смарт-годинники, бездротові навушники, планшети і розумні колонки.

Однак пандемія коронавірусу у всьому світі серйозно вдарила по бізнесу багатьох компаній, які зазнали серйозних проблем з логістикою, лініями збірки і скороченням штату. Багато змушені були скорегувати свої плани у зв’язку з карантином. Така доля не оминула Apple. Керівництво Apple вже попередило про те, що влітку у них стався збій з поставками обладнання для iPhone 12, через що анонс смартфонів був відкладений до жовтня 2020 року, а випуск зовсім відкладений ближче до зими. Ця інформація була представлена в останньому звіті компанії про фінансові результати.

 

Share.

Leave A Reply