10 речей, яких потрібно позбутися до Нового Року

0

Новий Рік – це завжди час змін, можливість почати все з початку, шанс на нове життя. Принаймні, так думає більша частина населення нашої планети. Насправді, немає кращого часу, щоб наважитись на зміни в своєму житті, ніж зараз. Але якщо вам треба для цього особливої дати, тоді пропонуємо з Нового Року позбутися 11 речей, які вам будуть заважати в рік сірої миші.

Відпустіть думки, які вам заважають рухатись вперед, які не дають відчути свої сили та можливості. З думок починається все.

Відпустіть відчуття провини перед людьми, перед втраченими можливостями,відпустіть провину, яка вам заважає робити те, що ви насправді хочете.

Відпустіть страх перед невідомим. Страх завжди сковує всі наші вчинки, заважає нам рухатись вперед, відпустіть всі свої сумніви і страхи. Зробіть крок вперед, зробіть те, що ви не наважувались зробити, але дуже хотіли.

Відпустіть звинувачення у ваших невдачах інших людей. Беріть відповідальність за своє життя.

Відпустіть думку, що з вами щось не так. Ви потрібні світові саме таким, яким ви є. Будьте собою.

Відпустіть звичку завжди брати все на себе. Ви не суперлюдина, у вас немає надздібностей, а стрибнути вище голови ще нікому не вдавалось. Не витрачайте всі свої сили дарма.

Відпустіть думки про те, що ваші мрії неважливі або нездійсненні. Все можливо, завжди слідуйте поклику серця.

Відпустіть своє минуле. Ми не можемо повернутися в минуле і неможливо сумувати вічно. Живіть тут і зараз, не починайте життя заново, а продовжуйте свою історію, тільки під іншим нахилом.

Відпустіть образи, злобу на колишніх коханих, на старих друзів, на сім’ю. Кожен із нас заслуговує на щастя і на помилки, і ви теж.

Відпустіть спроби всім сподобатися. Неможливо всім угодити, цінуйте вашу унікальність. І відпустіть ненависть до себе, полюбіть себе таким, яким ви є. Якщо ви себе не полюбите, з чого б це робити іншим ?

 

Share.

Leave A Reply