10 ознак, що ви займаєтесь не своєю справою

0

Якщо ви займаєтесь не своєю справою, це може вплинути на ваш настрій, здоров’я і навіть стосунки, пише телеграм-канал Business Week | Бізнес | Фінанси | Інвестиції. Як зрозуміти, що вам потрібно змінити сферу діяльності?

1. Ви цікавитесь не тією сферою, у якій працюєте. У вільний час ви читаєте мало професійної літератури і рідко відвідуєте професійні курси чи івенти, тому що вам це не надто цікаво.

2. Ви не хочете йти на роботу. Якщо після вихідних ви все одно не хочете на роботу, чекаєте, коли робочий день нарешті закінчиться і знову настануть вихідні — варто замислитись.

3. Вас мотивує тільки зарплата. Коли зарплата — це єдине, що вас тримає на роботі, затриматись на одному місці довго не вийде.

4. Вам не допомагає зміна місця роботи. Якщо ви вже кілька разів змінювали компанії, але це не допомогло — можливо, вам варто змінити і сферу діяльності.

5. Ви не бачите своє майбутнє на цій роботі. Спитайте себе: «Якщо за 2-5 років я буду займатися тим самим, що й зараз, чи буду я щасливий (-а)?» Якщо ні, ця справа не для вас.

6. Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає. Якщо ви постійно думаєте, що ви можете робити щось більш значуще і сподіваєтесь на зміни у майбутньому — це не просто так.

7. Ви не використовуєте усі свої здібності. У кожної людини є певний набір талантів і навичок. Якщо ми не реалізуємо цей потенціал повністю, то відчуваємо себе нещасливими.

8. Ви не любите говорити про роботу. Якщо ви неохоче розповідаєте, ким працюєте, не любите говорити про роботу або обговорюєте її лише з колегами, варто замислитись чому так.

9. Ви не ініціюєте покращень у роботі. Ви не готові робити те, що виходить за межі ваших обов’язків, навіть якщо це суттєво покращить вашу роботу.

10. Вас не надихають професіонали вашої сфери. Якщо ви не знаєте людей із нинішньої сфери, на яких вам би хотілося рівнятися, або хтось подобається вам лише тому, що добре заробляє, — ця сфера не ваша.

Share.

Leave A Reply