Як підготуватися до фотосесії в глянцевий журнал?

0

Світ глянцю – це завжди приємні зустрічі, цікаві проекти, неймовірні фотосесії. В цьому світі немає місця поганому настрою – тільки позитивні емоції та незабутні враження. Одна з найбільш цікавих частин закулісся глянцевого світу – це фотосесії, які готуються разом зі статтями в новий номер.

Для глянцевого видання “Like” зйомки – невід’ємна частина командної роботи. Команда журналу працює майже цілодобово і на всі 100 віддається своїй справі. Для того щоб нашим клієнтам було комфортно та вільно почувати себе в ролі моделі на сторінки глянцю, пропонуємо покрокові рекомендації, які додадуть впевненості в собі та допоможуть правильно підготуватися до фотосесії.

  • Повноцінний сон. Нормально виспатися – це першочергове завдання моделі перед зйомкою. А надто, якщо ви вперше йдете на таку відповідальну справу – тоді дуже важливо поспати не менше 8 годин. Ніякий фотошоп чи освітлення не допоможуть приховати втомленість на обличчі. Ви маєте бути щасливі та готові підкорювати світ.

 

  • Не пийте воду перед сном. Якщо перед тим, як лягти спати, випити води, зранку у вас можуть з’явитися темні круги під очима, які важко буде замалювати навіть найпрофесійнішим мейком чи найновішим фотошопом. Окрім того, ви візуально збільшите себе як мінімум на 2 кг.

 

  • Процедури гоління та миття волосся слід проводити в день зйомки. Ні перед тим вночі, ні раніше, ні перед самою фотосесію, а в день зйомки за кілька годин. Сироватки, лосьйони та маски для волосся – довірте все це професійному перукареві. Перед фотосесією не використовуйте всі ці засоби, навіть якщо завжди ними користуєтесь. Мейк – відповідно довірте візажисту. Ви можете ідеально фарбувати стрілки на очах, але перед зйомкою немає стовідсоткової гарантії, що вийде і цього разу.

 

  • Бежева білизна – універсальний колір білизни для будь-якої фотосесії. Найкраще обрати безшову білизну, а бюстгальтер взяти зі знімними бретелями, щоб в разі необхідності, можна було обійтися без них.

 

  • Жодних дієт в день зйомки. Можна насолодитися улюбленою випічкою, ароматною кавою та нормально поїсти за кілька годин до фотосесії. Ви відчуватимете себе ситою, а, отже, будете в піднесеному настрої. Але не переїдати.

Поради прості і якщо їх дотримуватися, тоді у вас неодмінно все вийде. А зйомка в журналі стане чудовим досвідом та незабутньою подією у вашому житті.

Share.

Leave A Reply