ТОП-10 справ, які повинна зробити кожна вагітна

0
  1. Перейдіть на здорове харчування.

Їжте не за двох, а ДЛЯ двох.

Порада від «Like»: вдома тримайте лише корисні продукти. Цукерки, тістечка, булочки не купуйте! Захотілося тортика о 3-ій ночі ‒відправляєте чоловіка в магазин, а самі тим часом випиваєте склянку йогурту або з’їдаєте 2 яблучка. Потім дзвоните коханомуй повідомляєте,що солоденького перехотілося.

  1. Купіть «правильне» взуття.

Прихильницям високих підборів доведеться поступово від них відмовитися. Чим більший животик, тим сильніше Ви будете відчувати потребу у комфортному взутті. Переходити на балетки– неправильно! Оптимальне взуття ‒ з підборамизаввишки3-4сантиметри, у якому Ви зможете багато рухатись і гуляти. А це дуже корисно, якщо не має застережень лікаря.

  1. Відвідуйте курси підготовки до пологів.

Жінки після курсів не бояться народжувати. Вони вміють самостійно доглядати за новонародженим і отримують безцінні знання правильного грудного вигодовування.

Краще на навчання ходити з чоловіком. Так Ви отримаєте при пологах підготовленого партнера. Рішення про спільні пологи чоловік має прийняти сам. Не варто на нього тиснути та змушувати до цього кроку. Допоможіть майбутньому татові визначитись, попросивши поділитися досвідом знайомі пари.

«Like» рекомендує клуб щасливих батьків «Мілагро» (milagro.if.ua.).

  1. Підготуйте дім.

Зробіть у помешканні порядок, підготуйте кімнату, в якій буде жити малюк. Під час генерального прибирання з чоловіком чи подругами особливу увагу зверніть на місця найбільшого скупчення пилюки: килими, штори, верх меблів, під ліжком та диваном.

Придбайте ванночку, пеленатор (або обладнайте під нього стіл), зволожувач повітря, необхідні меблі.

Порада від «Like»: з купівлею дитячого ліжка можна не поспішати! У перші місяці або й роки життя дитині буде комфортніше спати з батьками.

  1. Розвивайте свої таланти.

На сьогоднішній день у нашому місті для цього існує безліч можливостей.  Відвідуйте різноманітні творчі майстер-класи: декупаж, виготовлення листівок, свічок, дитячих іграшок тощо. Усе це заспокоює маму та дитину, вчить прислухатисья до себе, шукати і любити власну індивідуальність. «Like» рекомендує «Квітку-рум».

  1. Підготуйте чоловіка тастарших дітей до появи малечі.

Материнський інстинкт розвивається під час вагітності. Жінка відчуває в собі життя і вона вже мама. Чоловікові важче, адже в нього немає фізичного зв’язку з дитиною. Тому діліться з чоловіком своїми відчуттями й емоціями, запросіть піти разом на УЗД, спільно читайте літературу, відвідуйте сайти та форуми про вагітність. Коли малюк почне активно рухатись і штовхатись у животику, для тата це буде неабияка радість. Поява братика чи сестрички може спричинити ревнощі, агресію або депресію у дитини.Тому під час вагітності приділіть увагу дитині, розкажіть про немовля, проувагу і догляд, яких воно потребуватиме, і головне ‒ повторюйте, що мама і тато при цьому не перестануть любити старшого в сім’ї.

  1. Зробіть «вагітну» фотосесію.

Вагітна жінка – прекрасна, це оцінюють і чоловіки. Очі сяють, округлюється животик, наливаються груди. Кожна вагітність у жінки неповторна. 9 місяців пролетять  швидко. Збережіть цей момент очікування дива!Не відкладайте фотосесію на останні тижні, оптимальний час ‒ 7-8-ий місяць вагітності. Не забудьте роздрукувати фотографії.

«Like» рекомендує  фотостудію«САКО». 

  1. Визначіться зі щепленнями.

Ретельно вивчіть тему профілактичних щеплень, адже це дуже важливо. В останні роки думки батьків із цього приводу кардинально різняться.

Оскільки перше щеплення передбачене вже в пологовому, у перші години життя малюка Ви з чоловіком маєте прийняти рішення.

  1. Оберіть лікаря.

Якщо не маєте кандидатури, то розпитайте своїх знайомих або лікарів. За їх рекомендаціями оберіть лікаря, який Вам найбільше підходить. Підіть до нього на огляд та консультацію, візьміть номер телефону і домовтеся про можливість телефонувати 24 години на добу. Знайомство з лікарем допоможе Вам під час пологів почуватися спокійніше і зосередитися на найголовнішому моменті Вашого життя.

Підготуйте сумку в пологовий будинок.

Не відкладайте на останній тиждень, щоб не довелося збиратися поспіхом і не забулося найважливіше. Візьміть список необхідних медичних засобів у пологовому. Приготуйте для себе 2 нічні сорочки, одноразову білизну, одноразові пелюшки, прокладки, мило, шампунь, молитвеник, галетне печиво, питну воду, змінну постільну білизну, паперові рушники, тапочки, халат, одяг для виписки.

Для дитини: підгузники, вологі серветки, олійку, попраний і пропрасований одяг, шапочку залежно від сезону, пелюшки, великий рушник, одяг для виписки, ватні диски та палички, перекис водню. Усе інше можна купити вже на місці.

Порада від «Like»: забудьте про суміші та пляшечки, якщо плануєте грудне вигодовування!

Share.

Leave A Reply