Нацвідбір України на “Оскар”: названі три фільми-учасники

0

Три українських кінострічки беруть участь в національному відборі на найпрестижнішу кінопремію “Оскар”, церемонія вручення якої відбудеться 25 квітня 2021 року в США. Про це повідомляє Сьогодні.Lifestyle з посиланням на Державне агентство України з питань кіно.

“Український Оскарівський Комітет завершив приймання заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії “Міжнародний повнометражний фільм” від України. Цього року в національному відборі беруть участь три фільми й усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно”, – йдеться в повідомленні Держкіно.

“Атлантида”

Режисер: Валентин Васянович

Жанр: драма

Стрічка розповідає про майбутню перемогу України над Росією. Події фільму відбуваються в 2025 році. З моменту закінчення війни пройшов рік, територія Донбасу визнана непридатною для проживання, а навколишнє середовище настільки спустошене, що зміни здаються неможливими. Однак на тлі спустошення народжується нове кохання.

“Мої думки тихі”

Режисер: Антоніо Лукіч

Жанр: лірична комедія

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер-фрілансер Вадим отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди покинути “незручну Україну” і відправитися в “привабливу Канаду”, подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником в новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

“Земля блакитна, ніби апельсин”

Режисер: Ірина Цилік

Жанр: документальне кіно

Військові дії на сході України тривають шостий рік. Обстріли в Красногорівці ( “червона зона” Донецької обл.), де живуть мати-одиначка Ганна і її четверо дітей, не припиняються. Але поки зовнішній світ складається з вибухів і хаосу, будинок наших героїв повний життя і світла. Мама і діти мають різні захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самостійно фільми про своє життя під час війни.

Церемонія вручення кінопремії пройде в квітні 2021 року в США

Share.

Leave A Reply