Майстер-клас  

0

 

Композиція «Dolce Vita»: квіти та шоколад

Тепла пора щедро обдаровує нас розмаїттям яскравих недорогих квітів. З’являється чудова нагода проявити свою фантазію та креатив без великих затрат. Тому пропонуємо вам почаклувати над квітково-цукерковою композицією, яка прикрасить ваш дім або стане оригінальним презентом для будь-якого свята.

2   5

 

Важливо: Знаючи ази цієї справи, ви можете створювати власні композиції з будь-яких квітів. Однак початківцям рекомендуємо обирати квіти з товстими стеблами, оскільки працювати з ними набагато легше. Окрім того, пам’ятайте:  чим більші квіти, тим менше їх потрібно і тим швидше ви створите свою композицію.

3

Крок 1

Замочуємо на 15 хвилин мікрофлору, а за цей час обклеюємо коробку від цукерок гофропапером. Кладемо вологу губку в заготовку та перев’язуємо навхрест.

4

Крок 2

Обрізаємо квіти, залишаючи 3-4 см стебла, і починаємо викладати їх сегментами. Спочатку один вид рослин, а потім інший. Наколюємо на зубочистки цукерки та розміщуємо їх поміж квітками.

 

Крок 3

Останній штрих – бантик. Красиво зав’язуємо стрічку та фіксуємо її за допомогою зубочистки або дроту. Наша композиція готова. Рослини, які залишились, можна висадити на грядку.

6

Щоб створити таку красу, не потрібно багато часу чи грошей. Знайшовши кілька хвилин для творчості, ви наповните свій дім чудовим настроєм та ароматом.

 

Магазин-студія «Kvitka-room»

Адреса: вул. Франка, 25

Тел.: (095) 627-04-48, (067) 937-49-14.

Share.

Leave A Reply