“Карантин – це не канікули”, – Олена Зеленська, Маша Єфросініна та Катя Осадча звернулися до українських матерів

0

Дружина президента України Олена Зеленська разом із відомими телеведучими Машею Єфросиніною, Катею Осадчою та Оленою Фроляк записали відеозвернення до матерів, в яких закликали дотримуватися з дітьми правил карантинного режиму,пише ELLE.

«Про пандемію коронавірусу вже багато сказано й написано. Я лише повторю: карантин — це не канікули та не відпустка. Дотримуйтеся рекомендацій лікарів і правил карантинного режиму, піклуйтеся про рідних та близьких, зберігайте спокій і пам’ятайте, що ми — приклад для наших дітей. Нам неодмінно вдасться подолати це випробування. Здоров`я нам усім! Бережімо себе та тих, хто поруч! Все буде добре!» — написала під роликом перша леді.

View this post on Instagram

Про пандемію коронавірусу вже багато сказано й написано. Я лише повторю: карантин – це не канікули та не відпустка. Дотримуйтеся рекомендацій лікарів і правил карантинного режиму, піклуйтеся про рідних та близьких, зберігайте спокій і пам’ятайте, що ми – приклад для наших дітей. Нам неодмінно вдасться подолати це випробування. Здоров'я нам усім! Бережімо себе та тих, хто поруч! Все буде добре! #залишайсявдома #всебудедобре

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Share.

Leave A Reply