Дизайн оселі: в моді природні мотиви

0

 

Капризна пані Мода диктує нам не лише, що одягати, а й як облаштовувати наші квартири та будинки. За всіма її примхами не вженешся, однак найбільш практичні тренди можна сміливо втілювати у власних оселях, не боячись, що завтра вони стануть неактуальними.

Дизайнери виділяють кілька найбільш популярних основних тенденцій, які твердо займають передові позиції в оформленні інтерʼєру вже не перший рік.

Натуральне дерево та камінь – беззаперечні фаворити

Використання природних матеріалів, а особливо дерева, з кожним роком набирає обертів. Бажання жити в гармонії з природою, втома від міської суєти проявляється у прагненні додати в інтерʼєр екологічності. Це робиться за рахунок натуральних матеріалів: шкіри, хутра, дерева, каменю. Вони оживляють будь-який простір, роблять його затишнішим і теплішим.

2

Фʼюжн

Серед стилів він сьогодні стрімко набирає популярності. Фʼюжн – суміш різних напрямків в одному дизайні інтерʼєру. Цей стиль дозволяє розмістити в просторі все, що завгодно, і при цьому створити між різними предметами та елементами гармонійний звʼязок.

Основним принципом є свобода кольору та матеріалу.

Стилістика фʼюжн підкреслюється продуманою організацією освітлення. Часто використовують точкову підсвітку, в тому числі й вбудовану в шафи та ніші, торшери, бра, настільні лампи. Світильники не тільки наповнюють світлом приміщення, а й моделюють додаткові акценти.

Оздоблювальні матеріали ‒ найрізноманітніші. Творячи інтерʼєр, можна виграти на поєднанні різних фактур, комбінувати поліровані та шорсткі поверхні, тканинні та паперові шпалери, дерево різних порід.

Мінімалізм

Мінімалізм додає в інтерʼєр багато простору, не захаращуючи його зайвими речами. Залишається тільки найнеобхідніше та найбільш улюблене. Меблі ‒ найпростіші та функціональні, з натуральних порід дерева природного кольору, багато відкритих деревʼяних полиць. В оздобленні використовуються натуральні матеріали з мінімальною обробкою. У декоруванні меблів та гардин домінують білий та сірий кольори. Багато джерел розсіяного світла.

Мінімум предметів декору. Пофарбовані стіни поєднуються за кольором зі стелею, деревʼяна підлога з паркетних дощок. Елементи легкої недбалості в оформленні створять відчуття затишку.

 

Лофт

Девіз цього стилю ‒ «мінімум перегородок, максимум свіжого повітря». Ідеальний для сучасних квартир у багатоповерхових будинках. Цей стиль прийшов до нас із Нью-Йорка й дослівно перекладається з англійської як «горище», «апартаменти нагорі».

Основною стилю є одночасне використання різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання в одному інтерʼєрі старого (цегляних стін, сходів, труб, неприкритих систем вентиляції) та чогось сучасного (новомодна побутова техніка, метал і дзеркала). Різні цегляні виступи, поштукатурені стіни, підлога з дощок ‒ родзинки цього стилю.

1

Меблі максимально прості та функціональні. Кольори переважно холодних відтінків.

Акцент на деталях, великі вікна, практично повна відсутність декору.

Ідеальний стиль для тих, хто любить простір, повітря і світло в своєму будинку.

Взявши на озброєння ці тенденції, можна створити не лише красивий та комфортний інтер’єр, а й проявити власний неповторний індивідуальний стиль мешканців дому.

 

 

Share.

Leave A Reply