Андрій Хливнюк запрошує на концерт гурту «Бумбокс» у Франківську. ВІДЕО

0

27 лютого в Івано-Франківську у рамках масштабного всеукраїнського туру відбудеться концерт драйвового гурту «Бумбокс». На днях Андрій Хливнюк, соліст гурту, побував у Франківську та запросив на концерт.

«Бумбокс» більше 15-ти років тішить своїх прихильників потужними піснями. За цей час музиканти стали ще глибше і майстерніше, а енергетика пісень ще більше зросла. Чого варті лише перші три пісні з нового альбому, які вже потрапили у ротацію: «Твій на 100%», «Безодня» і «Таємний код: Рубікон». А що ж буде далі? Далі буде ще крутіше! Переконаємось у цьому разом під час концерту «Бумбокс» у Івано-Франківську.

Концерт  відбудеться на підтримку альбому «Таємний код». Ця платівка складається з двох частин і більш як 11-ти пісень. Диск записувався у трьох країнах: США, Україна, Франція. Під час роботи над альбомом гурт залишило двійко музикантів — басист і гітарист.

📷Хто зараз в Франківську і запрошує на концерт ??? Андрій Хливнюк каже, що треба бути в «Platinum concert hall» 27 лютого о 20:00 на МЕГА-драйвовому концерті гурту Бумбокс. P.S. (можливо він і зараз ще там) вул. Надрічна 60 📷Для того, щоб зустрітися та поспівати разом із цими талановитим людьми забирайте квитки за посиланням [https://ivanofrankovsk.karabas.com/tayemnij-kod-rubikon-4/order/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social_event&utm_campaign=tayemnij-kod-rubikon-4](https://ivanofrankovsk.karabas.com/tayemnij-kod-rubikon-4/order/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social_event&utm_campaign=tayemnij-kod-rubikon-4&fbclid=IwAR1A7nsyGHnULMM0fqj5EA2wKKZalnAMt1Uxrbb75dh5L0AfTBNyPcOQsrc) 📷Довідка за тел.:(099) 94 93 823.

Posted by Вікторія Пасайлюк on 2020 m. vasario 12 d., trečiadienis

Купуйте квитки на сайті KARABAS.COM та в касах міста.

Деталі за телефоном: 066 389 93 19

Share.

Leave A Reply