Вийшов трейлер драми “Кривава нафта” про війну росії проти України

0

Режисер Джонні Київський опублікував  трейлер до українського фільму “Кривава нафта”, який розповідає про героїчний опір українського народу під час повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну.Він запитує: «За скільки літрів нафти ви закриєте очі на вбивство дитини?».

В описі повідомляється, що “Кривава нафта” складатиметься з семи короткометражних новел. Кожна з них – це історія, заснована на реальних подіях, яка висвітлює окремий аспект війни: героїзм ЗСУ, воєнні злочини російської армії, трагедію маленької дівчинки, сім’ю якої вбили окупанти та інше.

Саундтреком до кінострічки став гімн Українських січових стрільців  “Ой у лузі червона калина” у виконанні фронтвумен українського гурту The Hardkiss Юлії Саніної. Головні ролі у фільмі виконують Микола Валівоць, Дар’я Легейда, Тарас Цимбалюк, Михайло Войчук, Андрій Твердак.

“Особливу увагу у фільмі приділено питанню колаборації деяких іноземних політиків та бізнесменів з російським агресором. Багато хто йде на поступки російським терористам через дешеву російську нафту. Криваву нафту”, – зазначає під відео Джонні Київський.

 

Фільм наголошує на тому, що ціна дешевої російської нафти вимірюється не в доларах, євро чи рублях. Вона вимірюється життями українців – жінок та дітей, яких росія вбиває кожного дня зі зброї, виробництво якої оплачують країни, які купляють російські енергоносії.

Трейлер фільму було оприлюднено на YouTube-каналі режисера. Прем’єра кінострічки запланована в грудні 2022 року

 

Share.

Leave A Reply