Український фільм “Бачення метелика” отримав нагороду European Film Festival Palić

0


Фільм “Бачення метелика” режисера Максима Наконечного отримав нагороду на 29-му Фестивалі європейського кіно в місті Палич (Сербія). Про це повідомляє НВ.

Дебютну стрічку Наконечного міжнародне журі критиків обрало найкращим фільмом конкурсної програми Паралелі та зустрічі. «Найвищий рівень створення кіно від перспективного молодого режисера дає нам надію, що європейське кіно має дуже світле майбутнє», — зазначило журі критиків.

Фільм розповідає  жорстку та сюрреалістичну історію про жінку-воїна, яка не бажає бути жертвою. Після звільнення з ворожого полону аеророзвідниця Ліля намагається повернутися до свого мирного життя в Україні. Біль і травма через пережите повсякчас виринають на поверхню, ніби вві сні, та щось всередині неї не дає змоги забути, чому вона мусить жити далі.  Режисер і сценарист стрічки – дебютант Максим Наконечний (режисер фільмів «Невидима», «Новий рік у сімейному колі»), співсценаристка – Ірина Цілик (режисерка фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»).

У головних ролях Ріта Бурковська («Парфенон») та Любомир Валівоць. Серед акторського складу є відома драматургиня й режисерка Наталка Ворожбит та актор і волонтер Мирослав Гай. У фільмі також зіграли непрофесійні актори: реальні лікарі, військові, зокрема й колишні полонені.

Share.

Leave A Reply