Українські бренди представили свої колекції на Тижні моди в Лондоні

0

Показ  українських дизайнерів на тижні моди в Лондоні відбувся в рамках глобальної ініціативи Ukrainian Fashion Week — Support Ukrainian Fashion.

Українські  бренди KSENIASCHNAIDER, PASKAL і FROLOV представили колекції осінь-зима 2023-2024 на Тижні моди в Лондоні в межах глобальної Ініціативи Ukrainian Fashion Week “Support Ukrainian Fashion”.

“Попри сирени повітряної тривоги та ракетні обстріли, українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week й надалі підтримує українські модні бренди у другому міжнародному сезоні, який є частиною глобальної Ініціативи “Support Ukrainian Fashion”, започаткованої нами для допомоги українській модній індустрії від початку повномасштабної російської війни”, — каже Ірина Данилевська, CEO та співзасновниця Ukrainian Fashion Week.

Українські дизайнери Ксенія Шнайдер, Джулі Паскаль та Іван Фролов у фіналі шоу вийшли на подіум українським прапором з логотипом UNITED24. Колекції створювались під час війни.

«Цей показ мод на подіумі Лондонського тижня моди є проявом нашої волі. Це втілення нашої сили та стійкості. Це відображення мужності всіх українців. Творити попри все. Попри роботу в найбільш нестабільних і складних умовах, під звуки повітряних сирен… Разом з нашими командами ми продовжуємо працювати над колекціями. Ми знаємо, що все це заради нашого спільного мирного майбутнього. Заради того, щоб запросити всіх вас наступного сезону на наше шоу у визволеній і вільній Україні. Ми ніколи не будемо руйнувати, але ми завжди будемо створювати», — зазначив дизайнер Іван Фролов.

Колекція дизайнерки Ксенії Шнайдер створена з перероблених та екологічно чистих матеріалів.

Символічним в колекції є використання вінтажних чоловічих краваток. Ним дизайнер нагадала світовій спільноті, що чоловікам в Україні більше не потрібні краватки — вони носять військову форму.

Джулі Паскаль представила першу за три роки подіумну колекцію “Out of the Cocoon”. Лейтмотив колекції –  метелик, який з’являється на кожній моделі.

Іван Фролов у новій колекції “Пісня за піснею” звертається до своїх архівів та спогадів. До колекції увійшли архівні та знакові образи FROLOV: трикотажні светри з вишитим вручну пісенним рядком “Покохала я до болю”, сукні-корсети, оздоблені кристалами Swarovski, та вишиті серця — впізнаваний символ бренду.

 

Share.

Leave A Reply