SKYLERR та Нікіта Кісельов заспівали дуетом: прем’єра романтичної композиції «Ліфт»

0

 Нікіта Кісельов разом з українською співачкою SKYLERR заспівали дуетом й запрем’єрили 10 листопада зворушливу композицію «Ліфт».

У пісні «Ліфт» SKYLERR та Нікіта змогли передати своїм чутливим співом емоції двох закоханих, для яких в час, коли вони потрапляють в обійми одне одного, весь світ зменшується до маленької кабіни ліфта. Ліфта, що зупинився між поверхами, але їх це аніскільки не хвилює, адже в цей момент у них є найголовніше в житті – взаємне кохання. Воно рятує кожного в парі від жорстокості сьогодення та надає сенс життю.

«На сніпет цією пісні в інстаграм я отримав багато позитивних відгуків та коментарів, з одним питанням: коли вийде повна версія. Тому зараз, під час прем’єри мені дуже приємно, що ми зі Skyller зможемо порадувати наших слухачів та подарувати тепло цієї композиції всім закоханим», – прокоментував прем’єру Нікіта Кісельов.

«Я закохалася в цю пісню з перших нот і слів. Співалася вона разом з Нікітою душею, пронизуючи всі наші потаємні закутки серця. Раджу слухати її зі своїми коханими, заплющивши очі», – SKYLERR про дуетну пісню «Ліфт».

Насолодитися чарівну композицію «Ліфт» у дуетному виконанні Нікіти Кісельова та SKYLERR можна на всіх цифрових платформах.

Share.

Leave A Reply