Шестирічна дівчинка із Канади передала Kalush Orchestra гроші для України, які заробила сама

0

Шестирічна Злата Барчук від народження проживає на іншому континенті, у Торонто, Канаді, проте змалечку цінує українські традиції, яких дотримуються її батьки. 

Злата відома в українському ком’юніті в Торонто та часто співає українські пісні на концертах. Дівчинка ідеально знає українську мову та виконує народні пісні. Як виявилося, кумирами дівчинки є переможці цьогорічного конкурсу Євробачення, український гурт  Kalush Orchestra, який під час свого великого туру США та Канадою завітав з концертами до Торонто.

Через вік дівчинки, вона не змогла бути присутньою на концерті гурту, але зустріч з гуртом Kalush Orchestra все ж відбулася. Учасники колективу запросили дівчинку на зустріч перед концертом, де вона не тільки змогла поспілкуватися та сфотографуватися з кумирами, а й передала на допомогу Україні власно зароблені кошти.

“Злата дуже любить гурт Kalush Orchestra  та захотіла передати ці 500 долларів на допомогу Україні”, – сказала мама дівчинки, Марія Барчук.

Гурт Kalush Orchestra з початку літа гастролює світом, розповідаючи про війну в Україні. Kalush Orchestra розміщують QR код, за допомогою якого всі, хто приходять на концерти, можуть донатити кошти, які надходять на офіційний рахунок Держфонду. Саме до цього фонду вже надіслані кошти Злати Барчук.

Share.

Leave A Reply