Пес Патрон став першим собакою з титулом “Пса доброї волі” UNICEF

0

Організація UNICEF вперше в історії підписала меморандум про співпрацю із собакою, і ним став український пес-сапер Патрон.

ЮНІСЕФ і представники ДСНС України за участі пса Патрона підписали меморандум про співпрацю 20 листопада. Разом вони дбатимуть про підтримку психічного здоров’я дітей та популяризацію теми мінної освіти й безпеки. Про це повідомили в пресслужбі ЮНІСЕФ.

Також пес Патрон отримав від організації титул «Пса доброї волі».

«Завдяки своїм власникам, Патрон як ніхто інший знає все про вибухонебезпечні предмети та заміновані поля та місця. Постійно долучається до активностей з мінної просвіти. Також він вміє підбадьорити, щиро поспівчувати, з почуттям гумору втішити. Спостерігати та комунікувати з ним — це допомагає не тільки малечі, але і дорослим подолати стрес та підняти настрій», — зазначив голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мурат Шахін.

У межах співпраці вже запустили в розробку в технології доповненої реальності (AR) — маску в Instagram із псом Патроном. Це має на меті підтримати дітей, які навчаються вдома. Пес Патрон має стати помічником для дітей і підлітків, який щодня надаватиме поради та підказки в навчанні.

Share.

Leave A Reply