Olga Satin: «Не наносьте на себе маски»

0

«Круто, коли робота – це хобі. В іншому разі працювати у моїй сфері просто неможливо»,  – стверджує Ольга.  Вона вже має за плечима 7 років успішної діяльності, багато вдячних клієнтів, які ні за що не підуть до іншого спеціаліста, а нещодавно ще й мала можливість попрацювати із відомими зірками української естради. Про роботу, життєвий досвід та таємниці у сфері макіяжу «Like» поспілкувався із відомою візажисткою Olga Satin.

 • Розкажіть про себе. Хто ви за освітою та з чого розпочалася ваша кар’єра візажиста?
 • Насправді, розпочинала я із курсів перукарського мистецтва. Кілька років пропрацювала у салоні перукарем і одного разу, коли візажиста не було на місці, але був клієнт, якому терміново потрібно було зробити макіяж, колеги попросили це зробити мене, оскільки бачили, що в мене це непогано виходить. А головне – клієнту сподобався результат, хоча макіяж було зроблено із підручних засобів та зовсім непрофесійної косметики. Тож фактично, все розпочалося із випадковості. Вже після того зрозуміла, що мені це дуже подобається та  почала професійно опановувати ази візажу. І так – вже 7 років працюю у цій сфері!
 • Що таке макіяж у вашому розумінні?
 • Я не працюю із пігментацією та надто яскравими кольорами. В моєму розумінні макіяж – це спосіб підкреслити природню красу та приховати якісь недоліки на обличчі. Намагаюся не змінювати форму обличчя, не робити крикливі та разючі малюнки, навпаки ж – стараюся робити все максимально природно та невимушено. І завжди стверджую, що не потрібно наносити на себе маску.
 • Таємниця ідеального макіяжу? Чи обов’язково потрібен для цього спеціаліст?
 • Звичайно, є багато дрібних моментів, які здебільшого, відомі тільки візажистам. Часто ділюся такими таємницями під час особистих майстер-класів, на яких допомагаю жінкам знайти «золоту серединку» під час створення власного макіяжу в домашніх умовах. У кожному кроці є свої особливості. І це не таємниця. Я завжди ділюся тим, що вмію. І, в принципі, ідеальний макіяж не важко зробити для себе будь-якій дівчині.
 • Скільки часу займає ваш ранковий мейк?
 • Я намагаюся більше часу приділити своїй роботі та клієнтам, і відповідно, на себе не завжди його вистачає. Як не дивно, сама рідко користуюся косметикою і малююся не кожного дня. Здебільшого, наношу косметику, коли йду на якісь заходи чи зустрічі або ж просто хочеться зробити для себе щось приємне. Якщо швидко треба зробити денний макіяж, то це займає в мене близько 15-20 хвилин. Якщо ж якась важлива подія, на мейк потрібно трохи більше часу, і це займає  в мене приблизно 40 хвилин.
 • Чи існують якісь правила при виборі косметики?
 • За 7 років я перепробувала вже дуже багато видів косметики. І все нове тестую спочатку на собі: роблю макіяж і спостерігаю протягом дня, як продукт діє. До вибору кожного виду косметики свої вимоги, але загалом, дешева косметика може бути стійкою, але аж ніяк не  якісною. Якісна і дорога косметика має доглядаючий ефект і не шкодить вашій шкірі, а на цьому економити не варто.
 • Розкажіть про цікаві проекти у сфері візажу, в яких вам довелося взяти участь?
 • У мене завжди є салонні клієнти, для яких потрібно зробити святковий, весільний макіяж, денні, вечірні мейки, але паралельно постійно працюю над різними проектами Зокрема, працюю із креативним об’єднанням «Enjoy agency», з яким постійно створюємо фотопроекти, участь в яких беруть не тільки моделі, але і звичайні дівчата. Суть проекту – створення нових образів та повне перевтілення учасників, над якими працює ціла команда професіоналів. Дівчата кажуть, що це сильно підвищує самооцінку, адже результат завжди гарний та дуже непередбачуваний. До речі, разом із «Enjoy agency» створювали цікаві проекти і для журналу «Like».  Зараз також працюю в проекті створення українського повнометражного фільму та постійно співпрацюю із модельними агентствами міста.

 

 • Наприкінці літа ви працювали над проектом телеканалу OTV. Що це за проект, як ви на нього потрапили та чи задоволені результатом?
 • Так, це поки один із найяскравіших проектів, в яких мені доводилося працювати! Це були зйомки телепередачі «Кулінарні мандри Карпатами» на телеканалі OTV. В програмі українські артисти разом із бренд-шефом готельно-відпочинкового комплексу, в якому відбувалися зйомки, готували стародавні рецепти карпатської кухні за новою інтерпретацією. Як дивно би це не звучало, мені запропонували взяти в ньому участь, написавши повідомлення в одній із соціальних мереж, і звісно ж, мене зацікавила участь в цьому проекті, адже завжди цікаво відкривати для себе щось нове. За цих неймовірних 10 днів мені пощастило попрацювати із 12 зірками, серед яких співачка ЛАВІКА, співак OLEYNIK, художниця Ірина Третяк, співачка Ассоль, співак Андрій Kishe та інші яскраві особистості, які запам’яталися своєю індивідуальністю та неповторністю!

 • Чи є якісь відмінності у роботі із звичайними людьми та із зірками? З ким із зірок ще мрієте попрацювати?
 • Мені дуже сподобалися всі зірки. У кожного з них є якась родзинка. Основна відмінність у роботі полягає в тому, що відомі люди досвідченіші в даній сфері. Вони розуміють та знають, що їм потрібно і відразу про це говорять. І в той же час, немає ніяких «зіркових хвороб», всі абсолютно щиро і дружелюбно спілкувалися зі мною.

 

 • Як підбираєте образи для своїх клієнтів? Самі придумуєте макіяж чи шукаєте компроміс?
 • Шукаю компроміс. Спочатку завжди питаю, чи є якісь особливі побажання. Потім питаю, куди йде людина, що одягає, якою буде зачіска, для чого їй цей макіяж. Тоді синтезую всю отриману інформацію і пропоную те, як я це бачу. Зазвичай це діє і дуже рідко люди відмовляється від подібної допомоги. Бувають клієнти із вже готовими образами, картинками чи зразком. Якщо ж я бачу, що макіяж зовсім не підходить до образу, намагаюся переконати обрати інший варіант.  Якщо ж клієнт дуже наполегливий – то таки робимо те, що він задумав. А найголовніше – завжди намагаюся зробити так, щоб клієнт був задоволений.
 • Який макіяж зараз модний?
 • Я слідкую за тенденціями, але не притримуюся якихось чітких рамок та кольорів. Керуюся образом, який підходить людині індивідуально, адже саме цим і треба керуватися при виборі макіяжу. Тренди – це не завжди те, що тобі підходить і на це обов’язково потрібно зважати.
 • Поради читачам «Like» від OLGA SATIN
 • Будьте собою, не створюйте на обличчі маски. Будьте природними, унікальними, підкреслюйте свою красу, не псуйте себе, не слідуйте модним трендам та прагніть до досконалості!
Share.