Лієв Шрайбер запустив збір на генератори для українських медустанов

0

Фандрейзинговий збір на генератори для українських лікарів став своєрідною подякою актора.

Лієв Шрайбер із Bluecheck Ukraine і UNITED24 запустив збір на генератори для українських медзакладів. Початок збору оголосили до Дня подяки, який щорічно відзначають 24 листопада. Американці шанують це свято і дякують у цей день за все, що мають.

Мета – 1000 генераторів. Їх направлять до медзакладів у найвразливіших до відключень світла регіонів України. Це дозволить приймати пацієнтів і проводити операції навіть попри блекаути.

Фандрейзинговий збір на генератори для українських лікарів став своєрідною подякою актора: «Я вдячний Україні та її людям, які щоденно ведуть боротьбу за право існування. Я вдячний за нагадування, як треба берегти й захищати свободу і свої права, які ми зараз маємо у своїй країні. Бо вони дійсно важливі. Їхні руки творять дива кожного дня, рятуючи людські життя. Я знаю, що вони досить відважні, щоби працювати при свічках і ліхтариках. І найменше, що ми можемо для них зробити, — створити умови, за яких вони зможуть просто виконувати свою роботу. Найважливішу роботу».

Долучитися до збору можна за посиланням.

Share.

Leave A Reply