Kalush Orchestra отримали новий кришталевий кубок переможця «Євробачення-2022

0

Франківці зможуть сфотографуватися з кубком.

Найзагадковіший учасник гурту КилимМен вже готується вирушити з ним по містах України, щоб кожен охочий міг сфотографуватися з переможним трофеєм.

Організатори конкурсу, коли дізналися про добрий намір музикантів, вирішили виготовити копію трофея та надіслати його гурту. Що стало прецедентом в історії конкурсу. Працював над створенням копії К’єлл Енгман, один із провідних шведських художників зі скла у 20-му та 21-му століттях. Саме він щороку виготовляє кубки для пісенного конкурсу “Євробачення”.

«Після перемоги на “Євробаченні-2022” нам хотілося, щоб приз конкурсу також відіграв свою значущу роль для пришвидшення перемоги України у війні. Саме тому, командою Kalush Orchestra було прийнято рішення виставити кришталевий мікрофон на аукціон. Те, що організатори конкурсу спеціально виготовлять для нас копію — стало приємним сюрпризом. Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу, хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже перемога цьогорічна на Євробаченні — це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України», — говорить Олег Псюк, лідер Kalush Orchestra.

У переліку міст, куди вже зараз планує вирушити учасник Kalush Orchestra – Львів, Івано-Франківськ, Київ, Калуш, Чернівці та Вінниця.

Share.

Leave A Reply