7 головних б’юті-трендів, які будуть актуальними у 2020 році

0

Тижні моди стають точкою відліку для творців трендбуків 2020 року не тільки фешн-, але й б’юті-сфери. Проаналізуємо топ-7 світових трендів індустрії краси, які будуть на піку популярності в новому році.


1. «No brows»
Перший, неоднозначний і найсміливіший тренд нашої добірки — знебарвлені або майже непомітні брови, які відразу виділяють зону очей і роблять її центром уваги. Тому, якщо ви збираєтеся піти цьому тренду назустріч, підкреслити очі за допомогою туші, підводки або тіней все-таки доведеться.

2. Макіяж у стилі «DISCO»
На наших очах відбувається відродження диско-стилю. Цього разу він набуває форми «суботньої нічної лихоманки», з божевільним ультрафіолетом, золотом, великою кількістю страз і паєток. «Диско-бум» назрівав у соцмережах ще наприкінці літа, а тепер вступив у свої права.

3. «Вологий» макіяж
Чисте, сяюче, ніби щойно вимите обличчя — тренд, який дозволить відкласти в сторону всю яскраву «декоративку». Якщо вам вдасться відтворити вологий макіяж, туш, помада, рум’яна й тіні можуть взагалі не знадобитися. Адже здоровий і свіжий вигляд абсолютно самодостатній. Втім, його завжди можна доповнити рожевими й персиковими тонами.

4. Магія синього
Головний трендовий колір 2020 року за версією інституту Pantone — класичний синій, уже встиг стати фаворитом багатьох дизайнерів. До того ж, у будь-якому зі своїх відтінків — аквамариновий, небесний, «native blue», темно-синій, які можна сміливо зібрати у власну палітру тіней та доповнити легким серпанком хайлайт-частинок або делікатним вкрапленням стразів. Ультрамодний образ гарантовано!

5. Готика
Елементи панку, року й готики на сучасний лад плавно заміняють вікторіанську епоху й ренесансні мотиви. Настав час для темних відтінків губних помад, чорної підводки й ідеального тону обличчя. Варіацій перевтілень є безліч, але варіант макіяжу «drama girl» ідеально впишеться у ваш повсякденний образ, тому в будь-якій незрозумілій б’юті-ситуації орієнтуємося на нього.

6. Графіка
У 2020 році вона стане повноправною володаркою, принаймні так вирішили візажисти на показах тижнів моди. Тішить тільки одне: тут у вашої фантазії і креативу немає обмежень: малювати лінії можна на власний смак. А якщо з геометрією ви не дружите, радимо перейти на бік оригінальних смокі з елементами графіки.

7. Еко- або «оголена» краса
Ближче до природи намагаються бути не тільки її захисники, але й далекі від екоактивізму люди, які сповідують культ природності у своїх б’юті-ритуалах і пов’язують його з проблемами глобального масштабу.
Твердий шампунь, туш для вій або парфуми, мило або бомбочка для ванни компактніші за свої рідкі аналоги, їх легше транспортувати, а в літаку не обов’язково здавати в багаж. А якщо ці засоби ще й «голі», тобто не одягнені в шкідливий для навколишнього середовища пластик, то вони до того ж і екологічно коректні. Це означає, що ні їхнє виробництво, ні споживання, ні утилізація не шкодять планеті.

Не плутайте поняття екологічної та етичної косметики. Перша містить тільки натуральні компоненти, друга — «cruelty free» — «косметика без жорстокості», тобто її не тестують на тваринах. Найчастіше упаковка таких продуктів позначена значком із кроликом.

2020 рік, за прогнозами візажистів і стилістів, обіцяє стати ще більш «усвідомленим»: відродження аюрведи, використання біорозкладних упаковок і виключно нешкідливих для довкілля засобів — все це ще встигне міцно закріпитися в нашій свідомості протягом наступних 12 місяців.

Share.

Leave A Reply