6 прийомів для гладкого чола

0

Зона чола – одна з найбільш вдячних зон нашого обличчя. Якщо виконувати мої рекомендації, можна побачити перші результати вже через два тижні регулярних занять. А стійкі зміни: гладке чоло і розслаблена міжбрівна зона, будуть помітні через два місяці.

Передусім необхідно розігріти зону, з якою будемо працювати. Беремо в обидві руки по маленькому пучку волосся і починаємо себе «тягнути», потім переходимо до сусідніх пучків. Так потрібно пройтися по всій голові, крок за кроком переміщуючи руки. Це займе 1-2 хвилини.

  1. Пальці складаємо у вигляді рогатки: середній палець – перед вухом, а вказівний – позаду нього. Різко розтираємо вуха впродовж 30 секунд.

2. Розміщуємо пальці над бровами. Брови зусиллям підіймаємо вгору, пальцями надаємо опір. Слідкуємо, щоб під час вправи горизонтальних зморшок на лобі не було. Найсильніше притискаємо по лінії брів, опускаємо плечі, розслаблюємо шию, кожен палець притиснутий до лобової кістки, не змикаємо руки в «замок». У цій вправі працює весь лобний м’яз. Ефект: розгладження горизонтальних зморшок на лобі, зміцнення зони чола, підняття верхніх повік.

3. Розміщуємо долоні трикутником, залишаючи невеликий простір над переніссям, і намагаємося підняти тільки центральну частину чола від перенісся вгору. Слідкуйте, щоб під час вправи горизонтальних зморшок на лобі і вертикальних зморшок між бровами не було. У кожного своя постановка долонь, залежно від рухливості центру чола, проте на видимій частині чола не повинно бути заломів, зморшок і ямочок. Також необхідно розслабити шию. У цій вправі працює центральна частина лобового м’яза. Ефект: розгладження вертикальних заломів у міжбрів’ї, зміцнення центральної частини чола.

4. Щовечора перед сном, лежачи у ліжку, кладемо одну руку на потилицю, а іншу – на чоло. Трохи нагріваємо, і долоня ніби прилипає до шкіри та просочується до м’язів. «Їдемо» долонею вверх до потилиці, інша рука рухається назустріч. Таким чином потрібно «проїхатись» 3-4 рази. Це добре розслабить лобні м’язи.

5. Руки, зімкнуті в «замок», кладемо на чоло, трохи тримаємо (3-5 секунд) і прогладжуємо всією площиною долоні до скроні.

Рухаємо вухами. Розслаблюємо шию, розтискаємо щелепу, не допомагаємо ротом. Намагаємося напружувати тільки вуха, зони над і за вухами та скронями. Допомагаємо зафіксованими бровами, пробуємо виконувати вправу з окулярами, лежачи, з випинанням очей. У цій вправі працюють верхні і задні вушні м’язи. Ефект: кругова підтяжка обличчя.

Share.

Leave A Reply