6 ознак бездоганного образу

0

Хочете завжди чудового виглядати? Тоді вам просто треба дотримуватись таких простих правил.

Співмірність фігурі. Навчіться приховувати свої недоліки та підкреслювати переваги. Якщо ви власниця неідеальної фігури, утримайтесь від одягу в обтяжку, навіть якщо ви дуже такий любите. Не обов’язково оверсайз – в такому разі віддавайте перевагу вільним сукням.

Підбирайте одяг до конкретної події. Ви ж не підете в парк на прогулянку в діловому костюмі. Так само як не одінете коктейльну яскраву сукню на бізнес-зустріч.

Обирайте монохром. Якщо вам важко підбирати відтінки, беріть тільки 2, або взагалі монохром. Тоді точно будете у виграші.

Акценти. Підбирайте аксесуари, які зможуть освіжити ваш лук, які додадуть родзинки вашому вигляду і зможуть підкреслити вашу індивідуальність. Тільки не діставайте все і одразу. Повірте, три ланцюги на шиї, два браслети, годинник і персні на кожен палець – ну ви самі уявляєте цю картину.

Гарна постава. Бездоганний образ – це не лише про одягу, це також і стиль поведінки. Пряма спина і високо піднята голова – що може розповісти про вас краще? Це говорить і про ваш характер, і про манери, а також про впевненість у собі.

Доглянутість та охайність. Без доглянутого зовнішнього вигляду про бездоганний вигляд можна навіть не говорити. Це найперше і найважливіше. Чисте волосся, новий манікюр, випраний одяг – все це справляє гарне враження про вас.

Share.

Leave A Reply