6 висновків, як не вигоріти при веденні блогу від експерта

0

Експерт з візуалу Альона Евтішенко на своїй сторінці в інстаграм розповіла про висновки, які вона зробила про те, як не вигорати при веденні блогу.

Давати собі відпочинок. Коли відчуває, що втомилась, що немає сил і ресурсів, Альона просто не знімає сторіз. Краще зробити паузу, відпочити і з новим силами повернутися в світ Іnstagram, ніж змушувати себе, тому що “ТРЕБА”.

Не порівнювати себе з іншими. Кожен з нас унікальний і цікавий по-своєму. Не потрібно обесцінювати свій досвід, принципи і цінності. Важливо просто знайти свою особливість.

Визначити мету ведення блогу. Альона радить зрозуміти для себе, з якою метою ви ведете інстаграм, що ви хочете показати аудиторії, та що донести до підписників.

Важливо прийняти той факт, що блог потребує багато часу і сил. І потрібно чесно відповісти для себе – чи готові ви вкладати так багато сил і ресурсів ?

Знайти свій формат. В залежності від мети блогу визначити конкретно свою стратегію. Найважливіше – знайти свій формат, в якому вам буде комфортно.

Остання порада від експерта – вести інстаграм так, ніби на вас ніхто не дивиться. Не потрібно заганяти себе в рамки. Не потрібно думати про те, що скажуть інші. Це ваше життя, ваш блог. І поки інші щось там думають, ви йдете до своєї мети.

 

Share.

Leave A Reply