5 способів швидко схуднути без дієти

0

Коли ми говоримо про схуднення, то одразу думаємо про те, що потрібно відмовитися від свого постійного харчового раціону, їсти лише траву і вмерти на біговій доріжці. Це тисне психологічно і багатьох спиняє. «Ну, я така, я люблю солодке, і це частина мене», — міг би хтось важко зітхнути і надкусити тортик… Але у цій ситуації є вихід! Потрібно просто зайти з іншого боку: залишити свою звичну їжу та застосувати 5 способів, котрі змінять ваше тіло кардинальним чином!

 

1) Холодний душ. Досліди довели, що холодна вода змушує нас ПАСИВНО худнути на 100-300% швидше! В основі цього лежить принцип гермезісу — підвищення біологічного потенціалу під помірною дією стресових чинників. Вам більше не треба буде голодувати, бігати, потіти, холодний душ зробить все сам. Дія низьких температур на наше тіло викликатиме стрес в організмі, а за таких умов він починає спалювати свої енергетичні запаси — жири.

КЛЮЧ ДО ПРАКТИКИ: Холодний душ достатньо приймати 2-3 секунди після свого звичного, гарячого душу. Ви просто повинні перемкнути на холодну воду і зануритись (ІЗ ГОЛОВОЮ!) під струмінь. Робити так бажано ЩОДНЯ, і тоді ви побачите фантастичний результат! Окрім втрати зайвої ваги, холодний душ також стимулює вашу мозкову активність, позитивно впливає на шкіру, суглоби, гормональний фон і, звісно, імунітет. Людина, котра щодня обливається холодною водою, перестає хворіти у міжсезоння.

2) Довго жувати. Проблема більшості людей у тому, що вони просто заковтують їжу. Всі поспішають, тож і харчуються швидко. Водночас, якщо у шлунок потрапляє неякісно пережована їжа, то він не перетравить її: почнуться болі, здуття, важкість. А всі ці питання можна було би вирішити ще у роті, старанно наситивши ферментами їжу! Отже, якщо ви будете ретельно жувати, то, по-перше, позбудетесь проблем зі шлунком, по-друге, почнете мимоволі їсти менше, якісніше, і їжа буде ефективніше засвоюватись.

 

КЛЮЧ ДО ПРАКТИКИ: Старайтесь під час трапези їсти, а не дивитись у комп’ютер чи телевізор. Це допоможе зосередитись на смаку, на процесі прожовування, і ваш організм відкриється поживним речовинам. Адже нас, як відомо, насичує не те, що ми їмо, а те, що засвоюємо.

3) Обмежте час прийому їжі. Досліди науковців на мишах довели, що тваринки, котрі харчувались у проміжку 8-9 годин на добу нездоровою, жирною їжею, і миші, котрі їли лише здорову, корисну їжу, але у будь-який час доби, мали однакові параметри тіла. Тобто раціон не має такого критичного значення, як те, що ми їмо ПОСТІЙНО!

Обмежте себе у часі, скажімо, 9 годин. Тобто, якщо ви поснідали о 10-ій ранку, то останній прийом їжі має бути не пізніше 19:00. Ця проста методика може змінити ваше тіло та якість життя раз і назавжди.

КЛЮЧ ДО ПРАКТИКИ: До відкриття «вікна харчування» і після — ЛИШЕ ВОДА. Ніякого яблука, цукерочки чи чаю із цукром! Суть у тому, щоб 15-16 годин на добу організм перебував без їжі. Тоді у ньому відбуватимуться потрібні для нас процеси.

4) Висипляйтесь. Досліди американських вчених довели, що люди, котрі висипляються, спалюють більше жирів, ніж ті, котрі мають нестачу сну. Дивовижно, але це продемонстрували дві групи піддослідних людей: обидві мали однаковий раціон і фізичні навантаження, але одні спали вдосталь, а інші — не висиплялись. Перша група у результаті спалювала більше жирів, ніж друга.

Водночас! Якщо ви погано спали, то наступного дня вам хотітиметься більше їсти, причому «смачної» їжі: перченої, соленої, солодкої.

КЛЮЧ ДО ПРАКТИКИ: Найкращі години для сну — між десятою вечора і другою ночі. Якщо ви будете весь цей час спати — чудово! Якщо ж ні, то просто намагайтесь лягти якомога раніше (22:00-23:00). Чим менше годин із цього часового відрізка потраплятиме у ваш режим сну, тим гірше.

5) Розділяйте білки і вуглеводи. Це також відноситься до правил харчування. На практиці його дуже складно реалізувати, але спробувати варто. Під час їжі ми звикли вживати білки і вуглеводи разом, наприклад, гарнір у поєднанні з м’ясом чи рибою. Натомість наш шлунок перетравлює їх окремо, і якщо у нього потрапляють одночасно ці два типи органічних сполук, то ні те, ні інше не засвоюється добре.

Запам’ятайте: вуглеводи поєднуються з овочами, і білки поєднуються зі всіма овочами. Тому тут ви можете комбінувати: або з’їсти м’ясо із овочами, або крупи чи макарони із овочами. Фрукти вживаються зовсім окремо, причому кожен сам по собі (якщо кавун, то кавун окремо і т.д.) Не обов’язково бути досконалим у дотриманні цього правила, але варто взяти його як інструкцію: якомога більше розділяти типи харчів.

КЛЮЧ ДО ПРАКТИКИ: Достатньо зробити годинну перерву між прийомами їжі: спочатку з’їсти вуглеводи, а потім — білки.

Отже, дотримуючись цих досить простих практик, ви швидко позбудетесь зайвої ваги і відчуєте себе новою людиною. Ваше здоров’я відчутно покращиться, вивільниться необхідна енергія для щоденних справ. А найцікавіше те, що із часом ви самі захочете змінити свій раціон на більш здоровий. «Ну, я така, я люблю фрукти, і це частина мене», — зможе хтось посміхнутись і надкусити грушку.

Share.

Leave A Reply