5 серіалів від Netflix, які допоможуть підтягнути англійську

0

Скільки б ви не відкривали дужки, щоби поставити дієслово в правильній часовій формі, — англійська під час співбесіди, зум-коллів, щоденних мітапів, переговорів, конференцій чи у відрядженні звучить по-іншому. А одним з найкращих способів прокачати англійську та навчитися гарно сприймати її на слух — дивитися серіали. Тому ось добірка серіалів Netflix від телеграм-каналу “Почни щось”, які можуть стати an eye-opener and game-changer for you.

Queen’s Gambit

7 серій про талановиту дівчину, яка грає в шахи настільки майстерно, що цим переймаєшся навіть крізь екран смартфону й думаєш: «Воооу-воооу! Терміново хочу навчитися грати в шахи. Стратегія, конкуренція, партнерство, злети й падіння, дружба й кохання — бронюйте одразу 7 годин у графіку.
▫️ Необхідний рівень володіння англійською: середній.

The Last Dance

Не треба бути фанатом баскетболу, щоби захопитися й переглянути всі 10 серій про команду Chicago Bulls та Майкла Джордана. Саме завдяки цьому серіалу можна вдосконалити рівень розмовної англійської. А розмаїття акцентів добряче загострить слух: після перегляду хоча б однієї такої серії жодні подкасти із неквапливим темпом диктора не будуть вам цікаві.
▫️ Необхідний рівень володіння англійською: середній та вище.

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

Усього 4 серії про бізнес першої жінки-мільйонерки в США, а об’єм натхнення після перегляду не виміряти нічим!
Таргетовану рекламу на продукцію у 1910–20 роках не налаштовували, та і тренінги з особистісного розвитку не продавали на кожному кроці. Як у таких обставинах правильно масштабуватися та обирати вектор стратегічного розвитку?
▫️ Необхідний рівень володіння англійською: середній.

Money Heist

Іспаномовний серіал з англійською озвучкою, нескладний для сприйняття. Історія про геніальне пограбування Королівського монетного двору Іспанії.
▫️ Необхідний рівень володіння англійською: нижче середнього.

Emily in Paris

10 коротких легких серій про життя американки в Парижі, офісну роботу, cross-cultural communication, поразки та успіхи на шляху до покращення social media marketing strategy компанії.
▫️Необхідний рівень володіння англійською: нижче середнього.

Share.

Leave A Reply