5 найкращих додатків для саморозвитку

0

Саморозвиток зараз як ніколи в тренді. Люди свідомо тягнуться до знань, до всебічного розвитку, до росту особистості, до свого нового “я”. Саме тому телеграм-канал Почни щось рекомендує 5 найкращих додатків для саморозвитку. 

OmniFocus — найкращий органайзер для GTD під Mac. Вся сила методології GTD в системі збору, сортування, перегляду, контролю і прийняття рішень. GTD-аплікація в мінімальному варіанті повинна забезпечувати можливість усіх цих процесів. В ідеалі — всі ці процеси повинні, завдяки аплікації, відбуватися просто і швидко.

Habit List — це додаток для iPhone, в якому міститься все, що потрібно для створення хороших і викорінення поганих звичок. Вона допомагає залишатися сфокусованим, не зриватися і бачити детальну статистику своїх дій. Головний екран — це перелік всіх звичок: хороших і поганих.

Headspace — це сучасна інтерактивна система навчання медитації. Її створив популяризатор медитації на Заході Енді Паддікомб. Річ у тім, що багато хто намагається навчитися медитації по книгах чи відео. І зазнає невдачі. Але Headspace змінює уявлення про медитації. Одна вправа — 30 хвилин, і ви знову готові працювати й творити.

Streaks — це програма, яка допомагає набувати корисні звички. Streaks під’єднується до Apple Health і стежить за кількістю пройдених кроків, а також іншою інформацією. Після підключення дані будуть вноситися автоматично. Якщо ви цього не зробите, але все одно захочете спостерігати, наприклад, за пройденими кроками, їх доведеться вносити вручну.

Forest — це аплікація для iOS, Android і Windows Phone. В ній ви повинні садити нове дерево кожного разу, коли беретеся за роботу. Якщо вас відверне від роботи і ви відкриєте на смартфоні будь-який додаток, дерево загине. Якщо ж допрацюєте вказаний відрізок часу до кінця, дерево буде посаджено у вашому лісі. Задум дуже крутий і дійсно працює.

Share.

Leave A Reply