3 телешоу, обов’язкові до перегляду б’юті-маніякам

0

Краса завойовує світ – і стримінгові платформи теж. Представляємо 3 нові серіали, які особливо припадуть до смаку людям, захопленим темою б’юті, пише VogueUA.

Glow Up

Судді: Вел Гарланд (глобальний директор з макіяжу L’Oreal Paris) і Домінік Скіннер (провідний візажист MAC)

Виробництво: Netflix

Серіал, у якому візажисти змагаються, хто майстерніший і креативніший, показали на Netflix наприкінці листопада 2019 року. Вже скоро стартує другий сезон, про що оголосили на офіційній сторінці шоу в Instagram.

 

RuPaul’s Drag Race

Суддя: Ру Пол

Виробництво: World of Wonder Passion Distribution

«Королівські перегони Ру Пола» – шоу, яке починалося з невеликого бюджету і скромних декорацій, та поступово захопило весь світ. Сьогодні його транслюють в Австралії, Британії, Канаді, Нідерландах і так далі. Чотири премії «Еммі», світове визнання і просвітницька місія – його головні козирі.

 

the Goop Lab

Ведучі: Гвінет Пелтроу і Еліза Леннен

Виробництво: Netflix

Одразу два спойлери: дивитися серіал цікаво, що б не спонукало глядача до цього: цікавість, скептицизм, велнес-захопленість, дослідний, бізнес- чи професійний інтерес. Другий спойлер: не варто виключати критичне мислення. Все ж серіал знятий з метою просування багатомільйонної велнес-імперії засновниці Goop, Гвінет Пелтроу. Прем’єра відбулася 24 січня на Netflix, і незважаючи на численні публікації про серіал у пресі і в соцмережах, його рейтинг на IMDB склав поки жалюгідних 2,3 з 10.

Share.

Leave A Reply