10 причин не висвітлювати волосся

0

Експерименти із зачіскою для дівчат дуже звичне явище. Однак за бажанням кардинальних змін можна припуститися помилок, які коштуватимуть вам красивого та здорового волосся. Одна із таких кардинальних змін є висвітлення волосся. Чому потрібно десять разів подумати перед тим, як зробити це, читайте нижче:

Після висвітлення волосся на голові може значно поменшати.

Воно стає дуже пористим, а тому його буде важко розчісувати – навіть якщо до цього у вас було гарне та шовковисте волосся.

Ваше волосся потребуватиме ретельного та майже щоденного догляду, а це – маски, бальзами, олійки, сироватки та інші засоби.

Шевелюра стане сухою та жорсткою, і навіть дещо неприємною на дотик.

Через причину номер 4 вам доведеться повністю відмовитись від фену та плойки. В іншому випадку волосся буде дуже сіктися і стане ще сухішим.

Ймовірно, що ви отримаєте не той відтінок, на який очікували. Тож доведеться регулярно тонувати волосся або знову ж таки користуватися спеціальними засобами, щоб підтримувати відтінок.

Волосся дуже довго й складно буде відновлюватись, і ще нескоро поверне свій чудовий вигляд.

Якщо волосся занадто сильно піддалося пошкодженню, або ви отримали не той ефект чи колір, на який очікували, скоріш за все вам доведеться зробити коротку стрижку.

Ви ніколи не знатимете, чи личитиме вам новий колір волосся, а коли дізнаєтесь – справу уже буде зроблено. І ламкого й пошкодженого волосся, як і поганого настрою, не уникнути.

У вас не вийде з брюнетки стати гарячою блондинку з першого разу. Саме тому треба буде висвітлювати волосся кілька разів перед тим як отримати, колір який ви хотіли.

Однак, це не означає, що висвітлювати волосся категорично заборонено, просто можуть бути такі недоліки. Тому перш ніж зважитись на такий крок, подумайте.  А якщо ви успішно висвітлили своє волосся й задоволені його відтінком, тоді вас можна просто привітати, ви справжня щасливиця.

Share.

Leave A Reply