10 правил самодисципліни

0

Самодисципліна — це не шлях до успіху, це і є успіх. Кожна успішна людина має бути самодисциплінована, вміти організовувати свій час, контролювати витрати, боротися з перешкодами на своєму шляху. Але все починається з самодисципліни.

Людину можна назвати самодисциплінованою, якщо вона:

Стримує обіцянки, які дає. Якщо не можеш виконати обіцянку, не обіцяй. Люди ж на тебе розраховують.

Пунктуальна. Не запізнюватися на навчання, роботу, на важливі зустрічі і навіть на побачення дуже важливо. Ніхто не любить чекати.

Важливі справи робить для себе пріоритетними. Починай з найважчого і до кінця дня в зможеш встигнути все заплановане.

Планує день і виконує свій план. Для того щоб не пропустити нічого важливого, важливо писати список справ на завтра, і так кожного вечора.

Прокидатися з першим будильником. Якщо так себе навчити, день обов’язково буде вдалим.

Ведуть трекер, щоб виробити собі корисні звички. Трекер – це така таблиця-календар, в якій ви фіксуєте виконані завдання, а потім з’ясовуєте, наскільки регулярно ви з ними справляєтесь.

Швидко приймають рішення. Самодисципліновані люди не витрачають свій дорогоцінний час на довге прийняття рішень. Зважити плюс та мінус і зробити очевидний вибір. Інколи нам приходить вибирати між тим, що правильно, і тим, що легко. Або по-іншому – інколи ми стоїмо перед “хочу” і “треба”.

Вони не залежні від гаджетів. Такі люди відкладають телефони під час роботи. Особливо, якщо роботи багато і якщо це важливо.

Налаштовують таймер на виконання роботи. Коли ви самі собі ставите дедлайн, тоді ви зможете швидше виконати свою роботу.

Не ігнорують спорт. Хоча б 20 хвилин в день зроблять вас не тільки самодисциплінованим, але і здоровим.

 

Share.

Leave A Reply