«Інстаграм» чоловіків: хто є хто?

0

«Інстаграм» став доступним майданчиком для кожного, і вже давно багато користувачів займаються не просто викладанням фото, а самовираженням за допомогою постів. Іноді деякі особи висловлюють себе занадто яскраво, і це властиво не тільки представникам прекрасної статі, а й чоловікам. Про «Інстаграм» дівчат можна багато писати, сміятися, милуватись і жахатися, дивлячись на те, що красуні виробляють. Але давайте згадаємо, як наші хлопці поводяться на його сторінках, і визначимо їхні типи.

«Затятий спортсмен»

Так, цей хлопчина просто обожнює своє тіло і все, що з ним пов’язано! Він удень і вночі шліфує кожен м’яз, ніжно погладжуючи тільце у спортзалі, та відчайдушно прагне збільшити свою жіночу аудиторію. Власне, тому викладає в «сторіз» себе до, під час та після тренування. Від перенапруги м’язи розривають шкіру, але ці мужчини роблять останній ривок для красивого знімка, де вони – немов Аполлони, що зійшли з Олімпу. Весь світ повинен їх побачити. Френд-стрічка приречена познайомитися з усім арсеналом їхнього спортивного харчування. «Геракли» завжди в русі – раз на тиждень королі спортзалу виправдовують своє звання, викладаючи відео з підтягуваннями або присіданнями. Аякже, ця фігура має бути обсипана віртуальними оваціями! Ось уже летить повітряний поцілунок. Гоп, зловив. Мотивація працює, хлопці, мотайте на вус!

«Автолюбитель»

Ви з легкістю визначите цей типаж: буквально вся його сторінка буде обвішана фоточками з машинами, і, увага – ручним годинником, а рука буде витончено лежати на кермі! Це такий собі підтип «мажорика звичайного», який, можливо, і не має власного авто, зате вміло фотографується з позиченими у друзів «агрегатами». Особа героя ретельно приховується, але аксесуари, які свідчать про так зване luxury-життя, постійно будуть перед очима так само часто, як качині губки інста-няшок.

«Мажор»

На відміну від попереднього типу, «мажор» має у своєму розпорядженні всі атрибути шикарного лайфстайлу. Авто останніх моделей, модний одяг, стильне взуття, акуратна стрижка і чудові закордонні пейзажі – головні ознаки «багатого Буратіно». Не будемо залазити в кишені мажорів і гадати, звідки у них стільки грошей, а просто вирішимо для себе – чи хочеться вам день у день дивитися на таких чоловіків, або все-таки варто звернути увагу на приземлених, але не менш талановитих хлопців? Вибір за вами.

«Моя киця»

Цей типаж характеризується неприхованою любов’ю до своєї обраниці: він не соромиться публікувати знімки з поцілунками та обіймами закоханих, він щедро викладає фото подаруночків, які приготував для «киці» і так далі. Для дівчат, які знаходяться в пошуку, варіант, прямо скажемо, безперспективний. Закриваємо профіль і йдемо далі.

«Любитель селфі»

Найпопулярніший вид чоловіків у мережі. Причому, такі хлопці люблять фотографувати себе не тільки для аватарок, а й просто так. Тому що цілком та абсолютно обожнюють себе, коханих. Хлопці, які знімаються у стилі «мірор-лук», викликають сумніви в тому, чи впевнені вони в собі? Дійсно, навряд чи середньостатистичний чоловік приділятиме величезну кількість часу профілям у соцмережі. Він краще піде дров нарубає, або мамонта додому притягне – ну немає у нього ні хвилиночки на селфі, не чоловіча це справа.

«Відчайдушний гуморист»

Петросян нервово курить збоку! Профіль гумориста завалений демотиваторами, прикольними картинками і фотографіями, де цензура просто відсутня. Якість такого «добірного» гумору викликає неабиякі сумніви, а інтелектуальні здібності хлопця делікатно замовчуються. Можете зі ввічливості поставити гумористові «лайк», але швидше за все ви пообіцяєте запам’ятати його жарт і закриєте профіль.

«Затятий мережевик»

Безумовно, такий парубок робить певні зусилля для заробітку у сфері мережевого маркетингу. Пише розумні пости, викладає правильні фото у стилі «я в роздумах». У надії, що, як і лідери, буде сидіти й попивати в шезлонгу свіжовичавлений сік, дивлячись на безтурботний прилив океанської хвилі. Насправді ж він змушений літати як скажений і діставати всіх розповідями про продукцію і прекрасні можливості БАДів чи порошків. На кожне питання він матиме відповідь. І якщо в тебе є плани на цього «бізнесмена», маєш два варіанти – стати його напарницею або змиритися і залишитися в тіні. Вибирай.

«Творча натура»

Найзагадковіший персонаж із мого списку. Чим він займається точно – не знає ніхто. Зате його сторінка вельми цікава: тут і прекрасні пейзажі, і рідкісні тварини, і незрозумілі картини в стилі сюрреалізму, кубізму, а ще – літературні замітки, чашки кави… Чи сподобаються вони дівчатам, які вважають, що інтелект – це красиво оформлена сторінка в «Інстаграм» із претензією на оригінальність – ось питання.

Що б там не казали, для натхнення іноді необхідно просто милуватися красивими профілями чоловіків. Тож давайте ж не відмовляти собі в цьому задоволенні!

Share.

Leave A Reply