Щасливе материнство з “Like”!

0

Діти – квіти. Так думають всі матусі, але по-секрету зізнаються одна одній: “Охх, так хочеться втекти десь на безлюдний острів та просто завалитись спати” 😅

Як бути мамою, щоб такого не хотілось? Ми розпитали Катерину Лейцюсь – професійної доули, керівника Клубу щасливих батьків “Мілагро” та маму двох діток 😍

👉 “Просто, красиво та гладко буває лише в чужому Інстаграмі. У живої жінки такого не буває і в принципі не може бути. Відмовтеся від погоні за образом ідеальної матусі, яка може все – займатися і собою, і розвитком дитини, має час на чоловіка, при цьому має прекрасний вигляд, пече мафіни і ходить до спортзалу. Така ідея дуже шкідлива, бо малює недосяжну картинку”.

👉 “Якою б готовою жінка не була, як би не налаштовувалася на свідоме материнство, як би ідеально не пройшли її пологи, все одно вона зіткнеться з певними труднощами. Про них рідко попереджають, але навіть коли майбутня матуся чує таку інформацію, то, як правило, вважає, що це не про неї, їй з таким зіштовхнутися не доведеться, бо у неї точно буде все гаразд”.

👉 “Коли матір мріє опинитися десь далеко, на безлюдному острові, їй хочеться, щоб її залишили в спокої та ніхто не чіпав — це симптоми емоційного вигорання”.

👉 “Робіть протягом дня маленькі ресурсні паузи для турботи про себе. Краще кілька п’ятихвилинок на день, ніж кілька годин, але раз на місяць.”

Від себе додамо, що читання – це теж чудова релаксація, а свіжий номер “Like” вже в продажі, тож є що почитати 😘

Share.

Leave A Reply