Чотири пори року: кольоротипи шкіри та їх характеристики

0

Існує так звана “теорія пори року”, за допомогою якої можна визначити свій тип шкіри і підібрати правильно гардероб, зачіску та макіяж. Розрізняють їх за спеціальними кольоротипами, характеристики яких ми зараз спробуємо виявити.

Кольоротип “Зима”

Виділяють два типи зимового типу: “Снігуронька” – з дуже світлою, блідою, чистою шкірою. “Южанка” – із злегка оливковою шкірою.

Характеристики⤵️

ВОЛОССЯ темне від темно-русого до кольору крила ворона.

ОЧІ від карих та зелених до темно-синього кольору. Типовий яскраво-виражений колір очей.

ГУБИ соковиті, з легким відтінком синяви.

Рекомендації⤵️

Макіяж ➡️ Придивіться до яскравих холодних кольорів і контрастів. Але обережно – забагато косметики зіпсують ваш образ. Завжди підкреслюйте або очі, або губи.

✨ Тон холодний бежевий для “снігуроньки”, бежево-оливковий для “южанки”, але завжди як можна тонший та прозоріший.
✨ Рум’яна. “Снігуроньці” по мінімуму, щоб не порушити рівномірність кольору шкіри, “южанки” можуть використовувати холодні розові тони.
✨Тіні сріблясті сяючі і холодні кольори (димчасто-сірий, димчасто-рожевий, льодовиті кольори, холодний сірий)

✨Помада тон може бути сяючим, або навпаки стриманим (від льодового-рожевого до яскраво-рожевого і пурпурно-червоного).

Зачіска ➡️ бажано, щоб вона була дещо екстравагантною.

Одяг ➡️ Чудово підходять чорний і сніжно-білий, а також колір морської хвилі, благородний синій, яскраво-червоний, пурпурно-рожевий, темно-фіолетовий, смарагдово-зелений, темно-коричневий та сірий.
Обирайте благородні тканини і простий, елегантний крій. Кольоротип “Зима” блискуче виглядає в костюмах. Якщо тканина з малюнком, це має бути абстрактний геометричний візерунок.

Не підходить ➡️ одяг всіх кольорів з жовтуватими відтінками, помаранчевого, золотого, теплого жовтого, коричневого і червоного, пастельних тонів. І ще один момент – уникайте золотих прикрас – вони не для “зими”.

Кольоротип “Весна”

Характеристики⤵️

ВОЛОССЯ світле, з жовтуватим відтінком – світло-русе, солом’яне, лляне, золотисто-попелясте, світло-коричневе, але обов’язково золотистого відтінку.

ШКІРА світла з бежево-рожевуватим відтінком або з теплим персиковим та легким рум’янцем.

ОЧІ сірі, горіхові, фісташкові, жовтувато-зелені, блакитні, але не темні.

ГУБИ мають теплий, природній блідо-рожевий відтінок.

Рекомендації⤵️

Макіяж ➡️ Чисті, світлі, свіжі кольори і відсутність контрастів.

✨Рум’яна ніжних тонів – світло абрикосові, персикові і коралові відтінки, влітку теплий. Наносити потрібно прозорим шаром, щоб підкреслити свіжість “весни”.

✨Тіні для повік пастельних відтінків. Для губ кольоротипу весна краще за все підійдуть теплі рожеві та помаранчеві відтінки.

Зачіска ➡️жіноча, з м’якими лініями, ідеально – з кучеряшками.

Одяг ➡️ Обирайте простий крій з ясними лініями. Робіть акценти з допомогою свіжих кольорів весняної палітри (відтінки білого, теплі бежеві тони, сонячний жовтий, жовто-зелений, сяючий червоний, відтінки блакитного і рожевого, лілового). Це єдиний кольоротип, який може собі дозволити носити чистий помаранчевий колір.

Не підходить➡️ чисто-білий і чорний кольори, всі холодні й темні тони, бліді, полунично-червоні, лимонно-жовті відтінки.

Кольоротип “Літо”

Характеристики⤵️

ВОЛОССЯ від світлого, попелясто-русого до темно-русого.

ШКІРА може бути доволі світлою, трішки рожевуватою або оливковою.

ОЧІ сірі, сіро-сині, сіро-зелені, горіхово-карі, колір м’який.

ГУБИ холодні рожеві.

Рекомендації⤵️

Макіяж ➡️м’які тіні, розмиті кольори з сірим, рожевим чи блакитним відтінком. Уникайте червонуватих і жовтуватих кольорів, теплих тонів і різких контрастів.

✨Рум’яна бажано обирати холодних рожевих відтінків.

✨Тіні для повік тільки холодних та пастельних тонів від сливово-синього до сіро-зеленого чи сіро-коричневого, можна з перламутровим блиском.

✨Помаду обирайте матового холодного рожевого, спокійного рожевого чи світло-фіолетового кольору, який підкреслить прородню красу кольоротипу “літо”.

Зачіска ➡️ не має виглядати надто строго. Довгі чи не дуже довгі з м’якими хвильками ідеально підходять літньому типові. Спортивних стрижок бажано уникати.

Одяг ➡️ має бути стриманих сірих кольорів, блакитних чи рожевих відтінків, які ідеально підійдуть цьому кольоротипу.

Не підходить ➡️чисто чорний і білий, синій, густий-бірюзовий, кораловий, помаранчевий, томатно-червоний, абрикосовий, золотий, теплі коричневі й зелені кольори. Уникайте також одягу з великим малюнками, які одразу кидаються в очі. Ідеальним буде романтичний стиль з повітряними тканинами й обтягаючими силуетами.

 Кольоротип “Осінь”

Характеристики⤵️

ВОЛОССЯ: каштанове з золотистим чи червонуватим відтінком або сяюче руде.
ШКІРА: відтінок персиковий чи червонуватий.
ОЧІ: темно-зелені, болотні, горіхові, кольори кави.
ГУБИ: яскраві.

Рекомендації⤵️

Макіяж ➡️ теплі, насичені кольори землі та золотистих відтінків. Чудово підійде тональний крем кольору слонової кістки, персиково-рожевий, теплий беж.

✨Рум’яна краще обрати червоно-коричневі або ж темно-помаранчевого тону.

✨Тіні для повік мають бути насичених відтінків, можна комбінувати з ніжними, але завжди залишатися в межах теплої температури.

✨Помада – золотисто-коричнева, томатно-червона, червоно-коричнева, колір кориці, але все відтінки з легеньким блиском.

Зачіска ➡️підходить пишна, короткі стрижки та строгі лінії – не для вас.

Одяг ➡️вибирайте теплі, глибокі та інтенсивні кольори (кремово-білий, червоно-коричневий, жовто-бежевий, колір сливи та хакі). Намагайтесь уникати суто білого й сірого одягу, а також холодних пастельних тонів.
Не підходять ➡️  геометрично правильні лінії, але при цьому людині з типом шкіри “oсінь” ідеально підійде “сафарі” або ж стиль “кантрі”.

 

Share.

Leave A Reply