Успішна й сексуальна: поєднання жіночності та класики в діловому стилі жіночого гардеробу

0

Строгі ділові костюми сьогодні актуальні вже не тільки для чоловіків, але й для представниць прекрасної половини людства. За допомогою зовнішнього вигляду жінка пробиває собі шлях до успіху. Саме зовнішність жінки і є її візитною карточкою в новий світ. А якщо ще й ця жінка успішно будує кар’єру, тоді їй потрібно вміти поєднувати строгість та жіночність.

На прикладі неперевершеної Оксани Мельник ми вже одного разу довели те, що жінка може виглядати елегантно, стримано та сексуально в смокінгу. Кохана дружина, любляча мама та успішна бізнес-вумен – всі ці три іпостасі жінка зуміла поєднати в одну.

Сьогодні ж ми розвіємо міфи про діловий етикет в одязі та дамо кілька порад стосовно того, як виглядати як бізнес-леді та при цьому залишатися тендітною жінкою.

Перше враження про вас формує зовнішній вигляд. Одяг, фігура, обличчя, доглянутість, охайність тощо. Але найголовніше на що звертається завжди увага – це одяг та його вигляд. Якщо ваші манери та стиль в одязі ідеальні, тоді ви уже змогли подолати першу фазу – ви справили хороше враження. Завжди намагайтеся продумати ваш образ, особливо перед важливими зустрічами та переговорами. Найкращий же варіант – завжди доглядати за собою та виглядати бездоганно при будь-яких обставин.

Будьте жіночною. Навіть, якщо ви ділова жінка, навіть якщо у вас сталеві нерви та чоловічий характер – все одно завжди залишайтеся жінкою. Доповнюйте свій діловий стиль в одязі гарними сукнями та аксесуарами. Ділова жінка, яка не копіює чоловічі манери, завжди буде в центрі уваги. Особливо, коли вона володіє надзвичайним інтелектом, але при цьому залишається тендітною та слабкою жінкою.

Будьте сексуальними, але знайте межу. На важливі зустрічі буде дуже недоречно, якщо ви одягнете надто коротку спідницю або глибоке декольте. Звісно, увагу ви до себе привернете, але не ту, яка вам потрібна. Те саме і з прозорими предметами гардеробу, і відкритими сукнями.

Звертайте увагу на колір. Всі ми звикли, що діловий дрес-код має бути виключно чорного або сірого відтінків. Але сьогодні мода настільки просунулась вперед, що ви зможете легко знайти підходящий діловий костюм бежевого чи навіть блакитного кольору. Кольорова гамма сьогодні надзвичайно велика, тому акцентувати увагу можна на одяг будь-яких тонів. Звісно, не надто яскравих та екстремальних.

Додаткові деталі. Більшість жінок не може уявити своє життя без різного роду аксесуарів. Це стало невід’ємною частиною нашого існування та діяльності. Якісне дороге взуття, брендові сумки та окуляри,  прикраси, гаманець та футляр – всі ці деталі додають будь-якому образу витонченості та вишуканості. А про підбори взагалі окрема тема. Ніщо так не надає жіночому образу стрункості та привабливості як взуття на підборах.

Завжди знайте межу жіночності, сексуальності та класиці. Діловий стиль в гардеробі жінки – один із найбільш необхідних. Особливо в сучасному світі. Але за щоденними клопотами, нарадами та іншими справами не забувайте, що ви все-таки жінка – красива, розумна, тендітна, слабка жінка.

Share.

Leave A Reply