ТОП-10 цікавих фактів про стосунки

0

Стосунки – одна з найважливіших речей в житті кожної людини. Про це можна говорити завжди і всюди, ніхто достеменно не знає, як правильно будувати стосунки, не існує конкретних правил, проте є цікава статистика, побачивши яку можна зробити певні висновки.

  1. В парі, що знаходяться на стадії конфлікту, в більшості випадків один із партнерів думає про те, щоб розійтися. Якщо бути точним, це відбувається в 66% випадків. Цих же 66 відсотків пар успішно проходять всі стадії конфлікту та недовіри одне до одного.
  2. В світі набагато більше самотніх жінок, ніж чоловіків. В середньому, на 100 незаміжніх жінок приходиться 86 холостяків. Якщо говорити конкретно про закохані пари, то у 82% один із партнерів почувається самотнім, навіть будучи в стосунках.
  3. А ось в загальному особисте життя не складається у значно більше людей. З проблемами в романтичних стосунках за статистикою зіштовхуються 83% пар.
  4. Для жінок гроші відіграють набагато більшу роль, аніж для чоловіків. Це обумовлюється тим, що прекрасна половина людства хоче почуватися фінансово незалежною.
  5. Як показує досвід, пари, які розділяють домашні обов’язки – разом готують, разом прибирають, разом займаються домашніми справами – мають більше шансів на довге та щасливе спільне життя.
  6. Чим довше люди зустрічаються перед весіллям, тим менша вірогідність розлучення. Якщо пари зустрічаються близько чотирьох років – в них на 40 відсотків менше шансів розлучитися, ніж в тих, хто зустрічався до року.
  7. Найчастіший день, коли пари розходяться – понеділок. Невідомо, чому саме така тенденція, але саме з понеділка люди кардинально міняють особисте життя, в більшості випадків припиняють стосунки.
  8. Інколи ми думаємо, що жіночі сльози можуть повпливати на рішення чоловіків, на їх ставлення до дівчат, змінити думку. Однак це не так, а науковий факт підтверджує те, що жіночі сльози знижують рівень тестостерону і збудження у чоловіків.
  9. Пари, які засинають обіймаючись, щасливіші в шлюбі. Статистика показує, що 32% людей, які не обіймаються перед сном, відчувають себе нещасними.
  10. І знову про обійми: обнімашки провокують такі ж неврологічні реакції, що і ліки від болю. Саме тому, коли болить голова – обіймайтесь. І нехай ваша голова крутиться від неземного щастя в особистому життя.
Share.

Leave A Reply