Проект “Перевтілення”

0

Цього разу у проекті “Перевтілення” – Катерина Соловей, заслужений майстер спорту України, 5-тиразова чемпіонка світу і 9-тиразова чемпіонка Європи.

Ця тендітна і вольова жінка виграла чимало світових нагород із тхеквондо ІТФ та здолала кікбоксерський олімп. А ще вона чудова дружина та мати і дуже сексуальна жінка.

Як Катерина змінювала звичне кімоно на вечірню сукню шукайте на сторінках нового номера журналу “Like” вже цього тижня! А поки дивіться цікавий анонс про те, як відбувалося перевтілення зіркової красуні.

Проект "Перевтілення"

Цього разу у проекті "Перевтілення" – Катерина Соловей, заслужений майстер спорту України, 5-тиразова чемпіонка світу і 9-тиразова чемпіонка Європи. Ця тендітна і вольова жінка виграла чимало світових нагород із тхеквондо ІТФ та здолала кікбоксерський олімп. А ще вона чудова дружина та мати і дуже сексуальна жінка. Як Катерина змінювала звичне кімоно на вечірню сукню шукайте на сторінках нового номера журналу "Like" вже цього тижня! А поки дивіться цікавий анонс про те, як відбувалося перевтілення зіркової красуні.

Posted by Like Журнал on 2018 m. sausis 29 d.

Share.

Leave A Reply