По ту сторону Голлівуду: ТОП-5 занадто відкритих образів світових знаменитостей

0

Всі ми любимо спостерігати за зірками шоу-бізнесу та кінематографу, захоплюватися ними, робити з них кумирів та ідолів. Ми захоплюємось такими людьми, а багато з нас наслідує їх. На екранах моніторів ми завжди бачимо ідеальний макіяж та відмінну зачіску. А про гардероб взагалі й мови не може бути…Вони знають, як одягатися так, щоб привернути увагу.

Інколи бажаючи потрапити під загальну увагу, вони попадають під загальний осуд. Чому так? Та тому що вони часто плутають сексуальність із вульгарністю та заходять за межі дозволеного.

Пропонуємо 5 голівудських знаменитостей, які злегка перегнули зі своїм зовнішнім виглядом.

Ріана. Всі ми добре знаємо цю симпатичну співачку з сильним голосом. Знаменитість любить експериментувати зі своїми образами та іміджем, однак цього разу співачка явно переборщила.

Бейонс. Ще одна ефектна смуглява голлівудська зірка, яка любить відкриті образи. І зараз співачка не зрадила своїм принципам.

Брітні Спірс. Сценічні костюми Брітні завжди були відкритими та злегка вульгарними. На різного роду заходи співачка співачка вирішила також показувати глядачам себе з усіх сторін.

Кім Кардяшьян. Навколо цієї жінки завжди ходило немало легенд, міфів та пліток. Але в тому, що Кім завжди виставляє свій глибокий внутрішній світ напоказ, можна навіть не сумніватися.

Леді Гага. Мабуть, немає людини, яка б нічого не чула про епатажну співачку Леді Гагу. Співачка знає, як шокувати світ і робить це з великим задоволенням і завжди.

Share.

Leave A Reply