Зіркові вправи

0

Давайте задумаємося над питанням: «Що найбільше подобається чоловікам у представниць прекрасної статі?» Очі, ‒ скажете ви. Так, ми сперечатися не станемо, але є ще дещо, перед чим не може встояти сильна стать. Це красиві, доглянуті й сексуальні жіночі ніжки. Хочеш неперевершено виглядати ‒ покажи всім свої ніжки. Ця фраза є основним життєвим кредо більшості зірок світового масштабу. Ідеальні ніжки голлівудських секс-дів можуть заворожити не одне чоловіче серце… Вони просто втрачають розум через цих красунь, ловлячи поглядом їх ходу червоними доріжками і підмостками Голлівуду. Журнал «Like» підготував вправи від зіркових красунь. Виконуючи їх щодня, ви вже за кілька тижнів зможете похизуватися сексуальними ніжками.

Камерон Діаз

1

Встановіть таймер на 100 секунд. Станьте обличчям до крісла або вузького краю дверей, поставте ноги на ширину пліч, а підставку для ніг (низький пуф, подушку) – позаду себе.
Поставте руки прямо, не згинаючи лікті. Повільно рахуйте до 10 і присідайте до підставки, але не сідайте на неї. Затримайтесь на кілька секунд і поверніться у вихідне положення, рахуючи до 10. Повторюйте вправу впродовж 100 секунд.

 

 

 

Бейонсе

3

Займіть позицію борців сумо: ноги зігнуті в колінах, ступні – трохи ширше за плечі, руки на поясі. Ледь присядьте, тримаючи спину прямо і напружуючи м’язи живота впродовж всієї вправи. У цій позиції зробіть 20 кроків вліво, потім стільки ж кроків вправо, так як пересуваються краби.

Анджеліна Джолі

Спріться до стіни і присядьте, буцімто сидите на кріслі. Руки прямі. М’язи живота напружені. Спина і сідниці притиснуті до стіни. Залишайтесь у такому положенні щонайменше 15 с, щодня збільшуючи час виконання.

 

Ферджі

45

Займіть «пряме» положення, ніби для віджимання. Впріться долонями в підлогу і покладіть ноги на фітбол. Спина і ноги – прямі. Піднімайте праву ногу вверх приблизно на 40 см і поступово опускайте так, щоб вона не торкалася м’яча. Повторіть вправу лівою ногою. Виконуйте 10-15 повторень на кожну ногу.

Дженіфер Еністон

67

Станьте прямо і покладіть руки на спинку крісла чи будь-яку високу стійку поверхню. Піднімайте праву ногу вправо настільки,
наскільки можете, не згинаючи. Опускаючи ногу, не кладіть її на землю, а знову повторюйте вправу зі сторони до опори і назад. Виконуйте 20-25 повторень на кожну ногу.

 

 

 

Леді Гага

8

Візьміть фітбол і притисніть його спиною до стіни. Станьте рівно, витягніть руки вперед і підніміть праву ногу паралельно до підлоги, а ліву ‒ згинайте в коліні, присідаючи. Виконуйте вправу почергово для кажної ноги не менше, ніж 10 разів.

 

 

 

Будьте стрункими разом із “Like”!

 

 

 

Share.

Leave A Reply