Доломітові Альпи: краса, що милує око

0

Найкращим місцем для відпочинку і поповнення запасів внутрішньої енергії для багатьох із нас, безумовно, є гори. Якщо ви хочете втекти від щоденної суєти і чудово провести час – вирушайте у казково красиві Доломітові Альпи (Dolomites), які розташовані в північно-східній частині Італії. 

Назва цієї частини італійських Альп походить від слова “доломіт” – основної породи, з якої і складається гірський масив. Протягом багатьох тисячоліть природа створювала тут один зі своїх найкращих шедеврів – з химерними формами гір, різкими вертикальними обривами, соковитими зеленими долинами і великими льодовиками.

 

Доломітові Альпи – досить високі гори, вони включають в себе 18 піків, що долають позначку 3000 м. над рівнем моря. Найвища вершина – гора Мармолада (3342 м.), гребінь якої природним чином розділяє два сусідніх райони цього гірського масиву: Венето і Трентіно.

 

Італійські Доломіти займають площу близько 142 кв. км. В їх оточенні є озеро Браєс – одне з найкрасивіших місць в Італії, де час ніби зупиняється. Для закоханих пар, весільної подорожі, одиноких романтиків або активного відпочинку всією сім’єю це якраз те, що треба!

Озеро Браєс найглибше в Південному Тіролі: його максимальна глибина – 38 м. Його варто відвідати влітку, проте зауважимо, що далеко не всі можуть наважитися зануритися в прохолодні води навіть у розпал сезону. Прогулянка на березі озера й традиційний пікнік – це те, що потрібно втомленому мешканцеві шумного мегаполісу.

 

 

Share.

Leave A Reply