“Гардероб” “Золотого глобусу”: цікаві факти з церемонії

0

На початку січня цього року традиційно відбулася церемонія нагородження “Золотий глобус”. Переможці найпрестижніших премій вже сидять задоволені у своїх домівках і милуються нагородами. Про цьогорічну премію було сказано й написано вже безліч всього на різних цифрових платформах. Здавалося б, уже нічого додати, але ні. Багато “гардеробних” речей не залишились без уваги.

 

 

Головний дебют церемонії

Саме на “Золотому глобусі 2019” як новий креативний директор Burberry дебютував Ріккардо Тіші. Він представив чорну драматичну сукню з шовковим корсетом.

Головне натхнення церемонії.

Леді Гагу та її образ на червоній доріжці визнали дуже вдалими та й взагалі, одними з найкращих. Цікаво те, що натхненням для створення її чарівної сукні стала актриса старого мюзиклу “Зірка народилася” Джуді Гарланд.

Головні витрати церемонії

Шарліз Терон на “Золотому глобусі” довела, що витрачає не тільки гроші на модний одяг, а ще й час. На сукню актриси чорно-білого кольору було витрачено дизайнерами більше 250 годин ручної роботи. Це, звісно, дім моди Christian Dior.

Головне поєднання церемонії

Не завжди голівудські знаменитості підбирають гардероб та взуття схожої цінової категорії. Можна легко поєднати неймовірну сукню незвичайного декору від Calvin Klein by Appointment та взуття за 45 доларів. Як це зробила Люпіта Ніонго.

Головна демонстрація року

Актриса-трансгендер своїм образом на червоній доріжці демонструє свою свободу вибору. Жінка добре знає, що таке несправедливість у світі, саме тому вона і стала не тільки образом червоної доріжки, а й посланням усім, хто шукає себе. Свій вибір актриса легко продемонструвала у відвертій сукні-сітці, де дизайнери вирішили обійтися без підкладки і залишити тільки сітку.

Share.

Leave A Reply