В мережі з’явився трейлер фільму “Я, Ніна”

0

Як повідомляє МІСТО, нещодавно на своєму ютуб-каналі Яніна Соколова розмістила уривок з нового фільму власного виробництва “Я, Ніна”.

Повнометражний художній фільм «Я, Ніна» покликаний розповісти суспільству про те, що рак – це не вирок. Ідея створення картини виникла у Яніни Соколової після того, як вона сама здолала рак.

Сюжет кінокартини:

Молода успішна журналістка Ніна здається цілком щасливою: коханий чоловік, двоє дітей, улюблена робота, друзі та молодість. Проте одного дня їй діагностують рак.Ніні роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Оперує онкологиня Олександра, молода лікарка з міжнародним досвідом. Саме вона стає для Ніни найближчою людиною, точкою опори та символом одужання.

Ніна намагається утримати статус-кво на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою.

Жінка починає дихати на повні груди та діє так, як не діяла б ніколи раніше. Витримавши натиск надмірно допитливих колег та зіткнувшись із глибокою самотністю, Ніна знаходить в собі сили, щоб почати все з нової сторінки.

Share.

Leave A Reply