Восьма річниця будівельної компанії “M GROUP DEVELOPMENT”: концерт завершився, емоції залишились

0

Аншлаг… Фурор… Море позитивних емоцій, океан неймовірних вражень, десятки тисяч вдячних глядачів… Ось що залишив по собі святковий концерт з нагоди восьмої річниці будівельної компанії “M Group Development”, що відбувся 21 жовтня на площі біля драмтеатру в Івано-Франківську.

З історії будівельної компанії

“M Group Development” (M Груп Девелопмент) – одна з найкращих будівельних компаній Західної України, що за роки свого існування підкорила не одну вершину та залишається в ТОПі до сьогодні.

Сама компанія була заснована в 2010 році в м. Івано-Франківськ. Тоді ще компанія функціонувала під брендом “Мельник” і дуже швидко завоювала довіру споживачів, а також увірвалась в лідери. За 8 років діяльності будівельна компанія втілила в життя унікальні та грандіозні проекти.

Стартувавши, БК “M Group Development” зуміла не лише зайняти свою нішу на ринку будівництва житла, а й впевнено вийти на перші позиції. Компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала квартири кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.

Сьогодні “M Group Development” – гідний конкурент будь-якій будівельній компанії нашої країни, просувається на вершину всеукраїнського ринку будівництва та впевнено крокує в Європу, щоб надавати свої послуги зі зведення сучасного житла на міжнародному рівні.

Нагороди та відзнаки

Будівельна компанія “M Group Development” – лідер сучасного ринку будівництва. Про це говорить велика кількість нагород та відзнак, серед яких неодноразова перемога в номінаціях “Провідний регіональний забудовник” 2016, 2017 та 2018 років, “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла 2018“ від премії “Українського будівельного олімпу”; перемога в номінації “Провідне підприємство Івано-Франківщини”, а також велика кількість подяк за вклад в ринок будівництва.

Сьогодні “M Group Development” – будівельна компанія, яку знають за межами Івано-Франківська та навіть України. Компанія щороку розширює свої кордони і вже вийшла на всеукраїнський ринок, розпочавши будівництво в місті Житомир та на міжнародний ринок, розпочавши будівництво в польському місті Жешув. Незабаром стартують проекти в таких містах як Львів, Рівне та Київ.

Переваги “M Group Development”

  • Якість.
  • Універсальність.
  • Зручність.
  • Професіоналізм.

Святкування річниці

В неділю, 21 жовтня будівельна компанія “M Group Development“ разом з усім Івано-Франківськом та зірковими гостями відсвяткувала свою восьму річницю.

На площі біля драмтеатру зібралося приблизно десять тисяч людей. Святковий концерт розпочався о 18:00 і навіть похмура погода не дозволила зіпсувати таке свято.

На подію були запрошені зіркові гості TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA та команда КВН “Вінницькі”.

Також гості свята були неймовірно вражені привітністю та теплотою франківської публіки. Компанія влаштувала справжнє свято української музики.

Також на свято завітала відома українська співачка, яка родом з Івано-Франківська – LAMA. Публіка хором співала разом із зіркою. Це дарувало святу особливої атмосфери єдності.

Післясмак

Концерт завершився, емоції залишились… Неймовірні емоції, які переповнюють і досі. Такі святкові заходи дозволяють відволіктися від буденності, відділитись від метушні, згадати, що життя – це не тільки навчання і робота… Це також і відпочинок… І відпочивати можна не лише на вихідні та свята – це можна зробити будь-коли. Кожний подарований нам день – це і є свято і за це варто бути вдячними. Не потрібно чекати особливої дати чи ювілею – так, як це зробила команда будівельної команди “M Group Development”.

Концерт завершився… в Івано-Франківську… Але святкування продовжується, тільки вже в іншому місті… Житомир, чекай гостей… Будівельна компанія “M Group Development” разом із зірками української естради їде до вас, щоб розділити своє свято. А потім і наступне місто… Яке? Дізнаєтесь пізніше, а поки шукаємо світлини з грандіозного концерту, відеозвіти із зірковими гостями, ностальгуємо і тримаємо кулаки за нові високі злети та звершення будівельної компанії “M Group Development”.

Share.

Leave A Reply