Весняний переполох

0

Багато дівчат цікавляться, якою все ж буде мода цієї весни. Цьогорічні тенденції дещо схожі з минулорічними, але все ж є деякі нюанси, які необхідно враховувати при виборі тієї чи іншої деталі гардеробу. Адже будь-яка дівчина хоче виглядати модно, стильно і красиво, незалежно від пори року, а для цього потрібно стежити за модними віяннями.

Тенденції весни-2018 дещо відрізняються від попереднього, 2017 року. Основою цього сезону можна сміливо назвати легкість, зручність і, звичайно ж, комфорт. У вашому образі повинні відчуватися легка невимушеність і свобода. Але все ж, незважаючи на свободу і легкість, ваш образ повинен бути ретельно продуманий, гармонія і цілісність також дуже важливі. Все це, в свою чергу, повинно бути ретельно підкреслене м’якими і природними відтінками та квітами.

Навесні завжди хочеться чогось світлого, що свідчить про швидкий прихід теплого літа. Саме про це нам будуть натякати світлі речі цієї весни. Якраз світлі тони стануть одним з головних трендів весни. Це можуть бути легкі кофтинки, блузи, світшоти і джемпери – такі речі належать до базових, тому вони повинні бути в гардеробі кожної дівчини.

Ще одним трендом нового сезону можна сміливо назвати смужки: цей візерунок і принт буде дуже актуальним цієї весни. Якщо правильно використовувати такий одяг і вміло підбирати малюнок, то лише за допомогою кількох деталей ви зможете скорегувати свою фігуру.

Варто також зазначити, що модним цього сезону будуть цікаві й оригінальні вирізи та декори на спині. Це додає образу жіночності і загадковості. Повсякденний одяг або вечірні сукні повинні мати особливий акцент на спині. Це може бути цікавий виріз або ж просто якісь оригінальні і незвичайні деталі чи аксесуари.

Неможливо уявити сезон «Весна-літо» без суконь, адже вони є базовими в гардеробі кожної дівчини і жінки. Цього сезону актуальне мереживне і легке вбрання.


Сама сукня може бути з мережива або просто доповнюватися якимись окремими деталями – у ній будь-яка представниця жіночої статі буде виглядати чарівно, вишукано і розкішно.

Для сезону «Весна» найкраще надати перевагу сукням у стилі «футляр» – саме вони в тренді у нинішньому сезоні. При цьому вони можуть бути з довгою спідницею, шлейфом, з різними варіантами рукавів. Колір сукні також може бути різним, адже цього року дизайнери дають нам великий вибір цікавих відтінків і кольорів – від бузкового до гірчичного, від рудого до коричневого та багатьох інших.

Share.

Leave A Reply