“БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” З БЕЗПЕЧНИМ АВТОКОНЦЕРТОМ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

0

В Івано-Франківську відбудеться безпечний автоконцерт відомого українського гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”.▪️ Дата: 31 серпня 2020, 19:00
▪️ Локація: Аеродром Підгір’я. Територія “Underhill”

🎫 Квитки:
https://concert.ua/uk/booking/bezobmezhen-avtoconcert-pidgirya/

Ціна квитка – ЗА авто, не з людини! В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-ом дорослим особам та 2-ом дітям до 15 років включно 👌

👉 Ще більша сцена
👉 Ще більше звуку
👉 Улюблені артисти
👉 Незабутні емоції

ТАКЕ ВАРТО ВІДВІДАТИ!

Правила відвідування безпечного автомобільного концерту:

1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля в якому у вартість квитка входить знаходження – 2 дорослих та 2 дітей до 16 років.

2. При бажанні Ви можете додатково придбати ДОДАТКОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ДОРОСЛОГО в машині за 400 грн.

3. При в’їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ’ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.

4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту.

5. Виходити з автомобіля та перебувати біля нього дозволено з 10 червня 2020 року, також дозволено виходити у туалет, зону їжі але при цьому з одягненою маскою та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.

6. Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.

7. Забороняється приносити свою їжу, розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини. Алкогольні напої та напої в скляній тарі провозити на територію концерту ЗАБОРОНЕНО! В разі їх виявлення, організатори та охорона має право їх вилучити. На території концерту забезпечується харчування компанією «Гарбуз Drive”, де можна придбати їжу та напої в зручний та безпечний для Вас спосіб.

8. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.

9. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які можуть створити дискомфорт іншим відвідувачам.

Share.

Leave A Reply